možné tehotenstvo- tabletka "po"

Príspevok v téme: možné tehotenstvo- tabletka "po"
Lujza789

S priatelom sme spolu uz rok, obidvaja mame 21 rokov. Vzdy pri milovani pouzivame ochranu..tentokrat sme ju vsak prvykrat vynechali.Priatel sa do mna nespravil..a styk sme prerusovali.Pomedzi to ako sme ho prerusovali som si "ho" davala aj do ust... On sa vsak boji, zeby som mohla byt tehotna a preto chce aby som si isla kupit do lekarne tabletku "po". Boji sa iba tej povestnej "kvapky lasky", ktora vychadza este pred vyvrcholenim. Aj ked ku vyvrcholeniu doslo asi tak 3-5minut potom ako ho zo mna vybral..Aj ked vravel ze nie je si vedomy toho aby z neho vysla..a pred stykom bol sprchovany..cize nehrozi aby mu na nom nieco ostalo. A ziaden iny dovod na strach nema. Myslite si ze je sanca aby som ostala tehotna? Pretoze ja tu tabletku nechcem, ani on ma do nej nenuti, ale vravi zeby bol radsej ak by som ju vzala. Dakujem za odpovede.

Lujza789

vzala som ju o 17:30 zhruba a teraz uz bude 20 zaraz a som v pohode..ani mi nie je nevolno a ani ma neboli hlava..ani vlastne ziadne nejake vedajsie ucinky.

Lujza789

toto ze priatel sa do mna nespravil..ani ta kvapka nevnikla podla vsetkeho..citala som na inych diskusiach, ze to skodi organizmu, ta tabletka..

lioness_01

ak máš nepravidelný cyklus, tak je to ťažko určiť, ale u teba by som to tak či tak poistila prostredníctvom Escapelle...

raz ťa tá tabletka nezabije a nabudúce už sexuj s ochranou...

Lujza789

14. deň cyklu..teda v polovici:( kedy su plodné dni..avsak moj cyklus castokrat nema tych 28 dni ale 31 niekedy aj 34, tak neviem ci sa potom aj tak pocita ten 14 den za plodny:(

lioness_01

Lujza, nemyslím si, že by si z tohto otehotnela, ale pre istotu, ktorý deň cyklu to bolo (ten inkriminovaný pohl. styk) ? ak to bolo cez plodné dni, tak by som to poistila...