Môže ma takú vôbec milovať?

Príspevok v téme: Môže ma takú vôbec milovať?
Mozziillaa

ahojte, mám 22 rokov a už takmer 4ročný vzťah, samozrejme s istými problémami ako každý iný. Nikdy som však v nich nehľadala príčinu, či dôvod na rozchod, ako iné, prevažne vzťahy medzi "pubertiakmi". Stále som ich brala ako výzvu niečo zmeniť, ísť k lepšiemu,.. Čas však so sebou prináša i také problémy, s ktorými ťažko zápasiť a narúša to i relatívne dobrý vzťah, a samozrejme i všetky ostatné oblasti vrátane sexuálneho života.

Nikdy som sa nezaoberala zovňajškom človeka, lebo to je len pozlátko, alebo schránka, v ktorej sa skrýva sám človek vo svojej podstate, jeho povaha, všetky črty pre ktoré ho či už milujeme, alebo nenávidíme. Riadila som sa tým aj pri výbere partnera-aj keď čas urobí s človekom svoje. Ak ide o mňa, a v tom spočíva aj môj problém, blízki, ktorí ma poznajú vedia, že som chudá. Mám 160/45kg. Stačilo by pribrať na 50kg. No nejde to ani keby som len čisto slaninu jedla. Robila som už čokoľvek, ani Hormonálna antikoncepcia nepomohla (pritom bola dosť silná). Mám to geneticky dané a preto s tým zázraky asi nespravím. Vo všeobecnosti som to nikdy výrazne neriešila, no prišiel vzťah, za ním ďalší (terajší), a mňa to čím ďalej tým viac trápi.

Priateľ mi čoraz častejšie začína vykrikovať aká som chudá, vychrtlá a podobne. Eventuálne sa to premieta aj do ďalších oblastí, vrátane sexuálneho života. Ten máme asi tak raz, dvakrát za mesiac :( Skúšala som všetko možné, ... tak som postupne nadobudla pocit, že priateľa nepriťahujem - a to ma strašne bolí :( každý večer zaspávam pri ňom s túžbou sa s ním milovať - ako každá zdravá žena, aj keď by to bolo bez sexu, ale aspoň cítiť že ma bozkáva, resp. že ho telesne cítim blízko pri sebe, v objatí,...Aj keď sme už dlhšie spolu, stále ho rovnako milujem :( ... nič z toho už 2 roky nie je (sexuálne žijeme 3r.). Trošku ťažko sa mi o tom rozpráva, lebo som relatívne konzervatívny typ človeka, ale to zúfalstvo ma už doviedlo aspoň tu napísať a vyjadriť svoje pocity. Uvažujem aj nad tým či ma ešte vôbec miluje,... veď možno prečo by aj vôbec mal :-(

A pritom nechcem tak veľa :( Túžim len zdravo vyzerať, nepotrebujem postavu modelky, či inej hviezdy, mohla by som mať aj nejaké kilá naviac, mne by to vôbec nevadilo,...chcem byť len normálna ako každá iná a konečne zažiť pocit, že niekto po mne aspoň trošinku túži... :(

Mozziillaa

anjelik :) vdaka za štipku optimizmu, zo zaciatku som to tiez tak riesila, ale teraz uz mam z toho dakt depky. Maminu a sestru nemam chudu, chudy bol len moj ocino (a rodina z jeho strany). Jem dost casto a dost vela si myslim,.. no teraz v lete, hlavne tento tyzden brutalne nevladzem jest, nedokazem na obed zjest plny tanier,... a aj to ma štve. My nie sme tak často spolu aby videl že doma konzumujem dostatočne veľa,...

whee_ee

btw, myslím, že aj vlastný výzor ovplyvňuje človeka... jeho vývin, myslenie atď..

koľkokrát si tak o nejakej pomyslím, že je pipka a potom mi napadne, že v jej koži by som možno bola taká istá :D:D:D

kafe

No neviem.. telo je len pozlátko v ktorom sa skrýva človek? Ale bez tela by človek nebol. Aj to, ako sa človek o seba stará (nestará), oblieka.. povie niečo o povahe. Je to vonkajšia vizitka, ktorá sa čiastočne dá doupraviť.. telo je prvé, čo na človeku vidíš než s ním prehovoríš a spoznáš jeho vnútro.
S tou váhou asi naozaj veľa nespravíš - proste si to ty. Ak ťa priateľ nebere takú aká si (to neni LEN o tvojom vnutri ale aj o tele), jasne a stručne mu oznám - 1. že poznámky o váhe/vychrtlosti ťa zraňujú, tak nech s tým láskavo prestane. -2. chýba ti sex, blízkosť, neha.. Jednoducho mu to len oznám. Ak to ignoruje a nezaujíma ho to.. asi ho už naozaj nezaujímaš. Ako napísala lioness, čo s chlapom, ktorého iritujú rozhovory. Neboj, buď zostaneš nešťastná vo vzťahu, alebo to vyriešite, alebo sa rozídete. Alebo.. :) to dopadne ešte nejako inak, život má neobmedzenú fantáziu. Drž sa dievča.

anjelik9

a chceš riešiš ked ty za to že si chuda nemôžeš ved ked je s tebou vidi že ješ a celý den nehladuješ ale on to očividne pochopiť nechce no ale tak pre tých chápajúco pomalších mu to povedz na príkladoch že ked mas maminu ocina aj všetkých surodencov chudých tak ty musíš byť tiež chudá ked nie si adoptovana =) aaalebo ete tak hrou by sa to dalo nech sa kvam nastahuje ale na mesiac a nech si ta teda vykrmi =) mne osobne by sa lubilo mat vlastneho kuchara s donaškou až do postele =DDD

jajka001_

sex začína v hlave. vzťah musí fungovať na duchovnej úrovni. potom fyzické prvky nie sú až také dôležité.
nepoviem keby si bola chudá a strasne stučnela, alebo naopak. toto je naozaj o inom, nie o tebe, ale o nom.
keby si mala par kil navyse a vravel by ti ze si tučna - presne to by robil tento typ chlapa - tak ver tomu ze skoncis ako anorekticka ci bulimicka.

whee_ee

si aká si... a ľudia majú druhých milovať práve kvôli tomu.. vieš ako sa hovorí.. nehľadaj lásku podľa svojho ideálu, ale prispôsob ideál láske...

myslíš, že ti to stojí za to? ... keď má na výber a tým pádom ťa má pomaly na háku?? ...

ale ak mám byť úprimná, ja by som ti nemala radiť, ja som ešte horšia, myslím, že sa raz dobrovoľne nechtiac utrápim, len preto, že som naivná a slabá ...

ale o mňa tu nejde :)))

skús ten rozhovor, fakt, inak to nejde. a pokiaľ nechce, tak ti tým dáva najavo, že váš vzťah preňho nie je tak dôležitý.. ale na druhej strane chlapi sa na veci pozerajú inak ako my, ženy... hm

Mozziillaa

... keď som bola o čosi mladšia, posilňovala som, ale ono mi to urobilo nepekné tvary tela - nechcem sa podobať na svalnatú ženu. to moc pekné nie je,...

whee-ee; predtým to bolo ok možno len preto, že som bola jeho prvá, tak si vážil aj to, čo mal. Teraz už má na výber,....