Čo som to za človeka?

Príspevok v téme: Čo som to za človeka?
silvus28

Ahojte, ani neviem ako začať...hnusím sa sama sebe, som odľud, nezaslúžim si nič, ani žiť, za to všetko, čo som urobila...PPP ma žačali ničiť už v mojich 13 rokoch, a už mám 28 a neprechádza to...asi sa vôbec nesnažím to zmeniť, možno si v tom hoviem, možno mi je v tom dobre, ale ja sa v tom paradoxne necítim dobre...ale nechcem pribrať, a to je jednou z podmienok vyliečenia a ja to odmietam akceptovať...proste to nedokážem! PPP mi úplne pokrivili charakter, stala sa zo mňa obyčajná klamárka a dokonca aj zlodejka...koľkokrát som mame zobrala z peňaženky eurá na jedlo, aj som jej vybielila účet (400 Euro!!!!!), aby som mala na svoje rozmary a na jedlo, ktoré potom aj tak skončí v záchodovej mise...nechcem už žiť v tomto tele, chcem ísť preč, chcem sa zmeniť, niečo so sebou robiť, všetci ma neznášajú , doma na mňa denne kričia, vraj "pozri sa kam si to dotiahla, tvoje spolužiačky sú už povydávané, majú deti, vysoké školy, a ty? Ty si doma na invalidnom dôchodku a myslíš len na jedlo!" Koľkokrát mám chuť aj vziať si život, ale nemám odvahu...pomôžte mi prosím aspoň svojimi radami...ďakujem

ladida

high priest a ty si ako co?highest judge?ako zaklad-nemusis mat pochopenie,ale tak to jednoducho necitaj a nekomentuj.toto forum pokial viem ma baby podporit,ak si clenom/clenkou,tak mas asi dovod...tak teda nesud a neurazaj.mas pravo na vlastny nazor,ale pokial ma kocke este viac ublizit,nechaj si ho prosim ta pre seba.

High Priest

Ja ti poviem co si za cloveka.Si prije**na az natolko ze ked to citam tak ma bolia oci.Naco ti niekto bude vraviet ze chod sa liecit, musis to zvladnut sama naco?Dam ti radu choj sa zabit :-X

ladida

inak mozno len musi prist spravna chvila,ja som bola taky blazon!dnes sa na tom strasne zabavam!si pamatam,ako som do zasoby mala nakupene sladkosti v perinaci!:))))aj tri flase nutely a zrala som,kym som vladala len lezat na boku:))to bolo po tom,co som mala polroka cuketovu dietu:))v prvom rade nechapem,naco som si ju nasadila,pac som nikdy tlsta nebola-dokym som tie nutely nezacala likvidovat,haha.10kg za leto,baby a ked sa pozeram na tie fotky...hlava opuchnuta,slinne zlazy ako skrecok zo zvracania,nohy ako od slona..:))to bola teda cesta ku krase:D oplati sa na to vykaslat uz len pre tu srandu,ktoru si uzijete,ked nad tym zdrave budete zpatne rozmyslat:)

reddka

ano, musis to chciet zmenit, zacat jest viac, hoci najprv len mensie porcie tak ako pisali ine baby. ale ak sa stane ze to nevyjde, tak ako sa to stavalo doteraz, ze sa nedokazes premoct tak si proste povedz ze tak sa to proste stalo, netrap sa tym, co si spravila,ze si to vygrcala ale nezabudaj ze to je potrebne to zmenit, povedz si vtedy, ze pokusim sa znova to nespravit, ale netrap sa ked to zase vyvracas, vtedy s tym nic neurobis hoci vies ze to nebolo spravne, takisto ked ti napadnu myslienky tykajuce sa toho co povedal ten chlapec, alebo co ti hovoria znami,alebo to ze si ukradla mame peniaze alebo na cokolvek co ti napadne, tak si proste povedz, no tak co, tak ma to teda napadlo (ta myslienka), nebojuj s tymi myslienkami a aj s tym co sa stalo, ale zaroven zaumien si ze sa budes snazit uz tie veci nerobit, nevracat, neutracat peniaze na jedlo atd. a znova- ked zlyhas, ale citis ze este to nie je tak zle, zeby si bol tvoj zivot nejak velmi vazne ohrozeny (mam na mysli, tie fyzicke problemy co moze ppp sposobit), tak pamataj ze stale mas sancu to zmenit

zuzka1911

Aaaaano :) A je to neopisatelny pocit, ked sa najes a proste si to vychutnas, ked povies svoje prve naozajske mnam ! Ked sa vsetky Tvoje myslienky nebudu tocit o jedle. Uzasne, budes si to uzivat a tesit sa z toho, budes na seba hrda ! A my tiez. Ja som na Marushik, ze si dnes dala 3 buchticky a nie 100, lebo takto si ich vychutnala ... Marushik je na mna. Proste je super, ze sa tu mozeme podporovat. No a ja som uz hladna, nech uz mozem ist domov a napapat sa :)

marushik

jajaj, blbne mi net, tak som to omylom poslala dvakrat, nechcela som to nijak zdoraznit ani nic :)

A ozaj, dnes jem celkom normalne, aj ked praaave som si na olovrant dala 3 dukatove buchticky, sladke ako fras...a mala som chut si dat dalsich 10, 20, aj vsetky, aby som mohla ist smer zachod...ale nespravila som to!! Viem, ziadny velky uspech, ale predsa... A moja ja nemam 43 kil, ja mam 63 a som omnoho nizsia...a mam strasne stavy z toho ako vyzeram, ale musim- musime si prezit prave taketo stavy plneho zaludku...kedy to jedlo v sebe aj NeCHAME, aby si telo zvyklooo. Je to velmi tazky boj, velmi velmi, ale tak, potom by to asi nebol BOJ. Prosim ta, urob prvy krok kvoli nam aspon, aby si tie dalsie robila potom kvoli sebe, a informuj, zdôveruj sa tu, urcite ti to pomoze, ako to pomaha aj mne, aj Zuzke...verim ze aj inym babam. Len sa do toho daj! Ako Zuzik vravi, hned teraz. Ked zlyhas, nevadi, zacnes znovu..zlyhavame vsetky, ved sme len ludia, avsak, mame ciel, ktory by sme rady dosiahli...verim ze ho chces aj ty dosiahnut, hmm? DRZIM PRSTY, takze tri-šty-ri ;)

ladida

hlavne prestan mat strach zo zivota,zjedla,zo strachu:)urcite si krasna baba a je ta skoda!SI SILNEJSIA AKO SI MYSLIS.

ladida

baby,zila som pred usa asi 5 r v prahe a chodila som do centra pre bulimicky vypomahat.80% bab schudlo,ked sa prestalo prezierat!vaha vam vybehne prve tyzdne,ale to je zadrzovanie vody kvoli tym rokom zvracania a to sa ustali...aj som bola opuchnuta ako pampuch asi 10dni...5kg navyse na vahe a potom to krasne zislo dolu.a co sa tyk anorekticiek,tak tie ak priberu z 40kg na 55,tak tazko hovorit o stlstnuti..to ide skor o poludstenie:))a najlepsia terapia je stretnut 40r zenu s rodinou a tymto problemom...potop pochopite,ze je to vo velkej miere aj o zahladenosti do sameho seba/

marushik

Moja, prave to pribratie, je prvy krok, ktory musis spravit, ktory je podmienkou toho aby si vysla z kruhu v ktorom sa uz tolko vela rokov nachadzas, krok, ktorym urcite musis prejst, aby si zacala smerovat k normalnemu zivotu, stastnemu, bez grcania a bez tych debilnych chorych myslienok. Lebo inac to nie je mozne..musis pochopit, ze tvoja vaha je chora, ako aj tvoja predstava o sebe, tvoj seba-obraz...Nechcem tym povedat ze priberies a budes zdrava, to vobec nie, ale to, ze vyliecena budes azvtedy ked budes normalne papat, bez myslienok na kazdy gram ktory ti pribudne, ked si povies ze mas krasnu postavu, STIHLU postavu, ked budes mat o 10 aj o 15 kil viac, pretoze to je pri tvojej vyske uplne ideal...DRZIM PRSTY Silvi.
Ej ale som "mudra"...viem, len sa snazim pomoct, lebo verim ze tvoj zivot musi byt peklo...