vsi ,vši vsi pomoc....poradte ...mi

vša

nie ved ho mam nic ...450 sk v riti len hreben dobry ...paranit nie sanpon sprey nic a mam aj ten prevent. sprey paranit a 200 zase nic.. Akurat som rovno mohla cosi kupit za 1000sk 30€a zabralo by asi...

vša

Nafarbene mam ako nahle to donieslo dieta tak som sa zafarbila ..Mam farbu 10 dni a dostala som ich už dalsiu si nedam ..dieta sa len skrabalo nenasla som nic ..ja som dala farbu ..o dva tyzdne ma ono aj ja..

jajkafr

ja som chytila vši na praxi v nemocnici našťastie som na to prišla hneďv v ten deň kúpila som si sprej Paranit, vlasy som si potom vyčesala priloženým hrebeňom, vysušila, vyžehlila poriadne žehličkou na vlasy a nafarbila farbou s peroxidom a zbavila som sa ich :) našťastie som nemala hnidy :)

levanderka

tie liecenia a tabory su tiez strasne. sestra bola v tabore dva tyzdne prisniesla vsi mala ich na hlave zivych asi 6 a plno hnid.dali sme sampon Paradidose, vsi mrtve sme vycesali ale niektore prezili, hnidy som povyberala a nato alpa vyliat alebo nastriekat s rozprasovacom tak 2 male alpy, zabali tdo folii nechat posobit 30-45 minut. hnidy treba neustale vyberat.proste aj 3-5 hodin denne. za 4 dni sa vsi sestra zbavila. klop klop. treba prezliest aj periny a vysat vsetko. periny dat vyvarit. aj ked my sme dali a nasli sme potom zivu v obliecke od vankusa.... to su strasni prizivnici

debbie

Ja som vyskusala kvantum pripravkov, trapili sme sa mesiace, ale nic nezabralo az Paranit, ktory som nechavala ako poslednu moznost, lebo je drahy (cca 20 euro), ale ten zabral okamzite, po prvom pouziti. Takze nevyhadzuj peniaze za lacne pripravky, lebo to nakoniec preplatis. Nam nezabral ani Ortosan...

jajka001_

orthosan vzdy zaberal. alebo si skus nafarbit vlasy, mne to pomohlo. ale mala som len asi jednu voš a žiadne hnidy. mam nejaku mizernu krv, neda sa im z nej množiť :)