obtazovanie otcom

Príspevok v téme: obtazovanie otcom
modroocka111

je mi trapne o tom pisat ale mam otazku co by ste robili v mojom pripade ak vas obtazuje vlastny otec? stava sa to hlavne vecer ak mama ani brat su neni doma. zacina sa to vecer ked sa idem kupat chodieva sa tam na mna pozerat ako sa kupem s tym ze kontroluje vodu a ked lezim v posteli hladka ma za brucho... mam 19rokov!

janka24

mi mame takheo suseda,ktorý ked okola mna prejde tak sa musi o mna obtiret,že hned idem na 10 metrvo od neho a ked som ešte chodila na základnu som povedala doma,že sa na mna stále pozera a ma čaká pred vytahom...moj oco povedal,že ked sa niečo také stane ,že mu hlavu vykruti...nechapem,že niektorí ocovia si neuvedomuju svoju pozíciu otca a dcery..u svojho by som to určte nezažila.Mi sme tri dcery a vždy nam zaklopal do izyb a ked sme začali byt v puberte rešpektoval naše sukromie...
je msmutne ako niektori rodičia beru svoje pozície,

laskava

povedz mu,že ho udáš na polícii. ale mi pripadá blbost,že to nechceš a predsa ti chodí do kúpelne. neverím ti ... klameš nás tu !

a/ka

Na tvojom mieste by som sa s tým niekomu zdôverila. Hlavne zachovaj sebahrdosť a nedaj aby ti to robil. Skús mu povedať. že prečo to robí alebo, že prečo je taký divný.

tak

na toho debila slova platit nebudu, porozpravaj vsetko mame, cim skor, a v kazdom pripade nieco treba podniknut, ... drz sa, ...

anjelik9

normalne mu povedz že už nie si male decko aby pred nim bola naha že ti je neprijemne ked ta tvoj otec vidi nahu a sorry ale mne ten chlap normalny nedojde mne nepride normalne ani keby to robi chlap čo ženu nema nie to ešte že ma manželku a obtažuje decko povedz to aj mame že ti chodi do kupelky a neni ti to prijemne a zamykaj sa

lost

Nahraj si to ako dokaz, ten dokaz uloz na bezpecne miesto, no a potom si len slusne vypytaj jeho kreditku. Zabijes dve muchy jednou ranou..

adda111

presne toto iste mi robil moj otec ked som mala 14, 15 rokov, dokonca ma aj sledoval do skoly ked som si dala suknu, v noci sa chcel so mnou bavit o sexe, chodil za mnou do izby, vzdy ked som sama ostala s nim utiekla som z domu, bala som sa ze sa nieco stane....chcel sa bozkavat so mnou , do sprchy mi chodil, chcel aby som sa v predvadzala pred nim v spodnom pradle... povedala som to vtedy maminej sestre, ta to povedala mame ale ta mi neverila, az vtedy mi uverila ked som v 18 kvoli tomu isla psychiatrovi a bola som rok na antidepresivach a vtedy mi ten psychiater povedal ze ho pozna a ze to mohlo skoncit este horsie, preto aj ked ti nahodou nebude mama verit, musis jej to povedat.....

whee_ee

táto ip adresa mi už príde trochu podozrivá... v okruhu anorexia a bulímia boli založené dve témy tou istou osobou ale údaje vo výške a váhe sa líšili, tým pádom mám pochybnosti aj o tomto ...

ale inak, v kúpeľni sa zamykať, povedať, že si to neželáš, že ti to je nepríjemné, porozprávať sa s mamou.

tak

... ja mam znamu, ktora je zo styroch sestier, a tri z nich boli vlastnym otcom zneuzivane, ... rokz, ... cela rodina sa odstahovala od tohoto cloveka, teraz zije sam, v tomto pripade vsetci o tom vedeli, a nebolo ineho vychodiska, ...

slima

skus mu narovinu povedat, ze ta to obtazuje a ze ti to je neprijemne, Ak to nepomoze, tak su tu CPPPaP a tam najdes pomoc psychologa a poradcov ako je socialny pedagog a pracovnik. Ak este studujes, tak popros vychovavatela - tito ludia vedia ako tieto situacie riesit, hlavne sa neboj a NEHANBI! Nenechaj to neriesene, lebo by sa to mohlo stupnovat.