Majitelia labradorov

Príspevok v téme: Majitelia labradorov
labradorka

Ahojte, nasa labradorka ma 9 mesiacov

V poslednej dobe nam vsetci vravia, ze je to divny labrador, ze ma uzku lebku, ze je chuda

Nemame od nej papiere, ale majitel psikov nam potvrdil, ze je cistokrvna
Nepotrebujeme vystavny kus, len nas zaujima, ci aj vase labradory boli v tomto vyvinovom " pubertalnom" veku , take zkaderuka-ztadenoha, ci moze mat aj cistokrvny labrador zdedene, ze ma uzsiu lebku....je to cierny labrador,mozno aj preto ta sirka lebky tak nevinikne

lebo inak aj chovanie a vobec ostatny vyzor ako labrador ma

je to nasa laska a nezalezi, ci je uz cistokrvna, hlavne, ze poslucha ama nas rada,ale aj tak by ma to zaujimalo, co est e mozem cakat od nej

YogY

Ja mam doma 9 mesačnu labradorku ma paradnu povahu atletickejšiu postavu a ma užšiu hlavu.Volal som panovy do Bystričan pri Partizanskom a tvrdil my že je čistokrvna ale byzera to že tam ušiel bud retriver alebo ovčiak

connor

Chcela by som poprosit o pomoc mame steniatko labradora doma dva a pol tyzdna.Boli prazdniny tak s nim bol stale niekto doma.Dnes sme ho nechali prvykratsameho dve a pol hodiny.Podla susedov stekal a fnukal celucicky cas.ako dlho trvalo vasim kym si zvykli?mam obavu ako dlho to bude trvay.Dcera ide do skoly a ja do prace.Neviem si predstavit ako to bude vyzerat kvoli susedom.

81 Jacob81

Mám 9 mesačného labradora a všetci mi vravia že je maly mohly by ste mi povedať aký má byt velky( je vysoký okolo 54cm)

Deee

Sused ma cierneho dospeleho krasneho labradora s uzsou hlavickou a aj telo je akoby stihlejsie, vravi sa ze cierna zostihluje :-)

labradorka

povahovo je skvela, cisty labros : vodu miluje, aj nas, stale chce byt s nami,je santiva,ale aj velmi rozumna a poslucha, zvedava, ma rada deti,ale neublizi ani len morskemu prasatu,ktore mam, ani detom

vyskou nebude zrovna obrovska,taky priemer,ale postavu ma peknu, nie je tucna, taka atleticka,vela beha, len ta lebka....ona je velmi pekny psik,ale teda vystavny labrador to nie je, co mi zas nevadi,len ma zaujimal nazor na vyvin lebky

pocula som, ze labradori, reps.velke plemena dospievaju neskor, ze to moze byt az medzi 1-2 rokom, cize nejake zmeny este mozno nastanu,aj ked nic extremne necakam

dakujem za naroz

soffa

no fenka 9mesacna by uz mala mat rast skoro pozastaveny,tym chcem povedat ze uz sa nezmeni ani struktura jej lebky,ani nevyrastie .pes dospieva v 12 mesiacoch.nasa suseda ma tiez labradora,ale ona ma zas velku hlavu a kratke nohy.teda mala este povyrast,.ale co sa tyka povahy...labrador je rodinny pes,nekonfliktny,pre jeho povahu ho davaju ako slepeckeho psa.takze sa nemusis nicoho bat.aj ked sa hovori aky pan -taky pes.s

jarushka.fox

Je to normálne. Ja chovám rottweileri. Stáva sa že niekedy má pes užšiu hlavu hlavne kým sa vyvíja a dosiahne aspoň 2-3 roky. Ja osobne si myslím že je to v poriadku. Záleží na otcovi tiež. Niektoré šteniatko je priam výstavné a niektoré má možno užšiu lebku. Ťažko povedať treba vidieť.