vynechanie 7dennej pauzy pri HAK+bonusove otazky

Príspevok v téme: vynechanie 7dennej pauzy pri HAK+bonusove otazky
zoffka

zacala som brat antikoncepciu pred dvoma mesiacmi a hne dpo prvom blistri som ale isla na dovolenku takze som menstruaciu a menstruaciu som vtedy naozaj nechcela. teta ktora ju tiez berie povedala ze to sa moze, ze mam vynechat tu 7dennu pauzu a rovno zacat brat tabletky na druhy mesiac. takze som dobrala tie za druhy mesiac a teraz treti den 7dennej pauzy cakam, kedy to pride, no zatial nic.
1.zvykne vam to chodit presne pocas toho tyzdna, moze sa stat ze to pride az po 7dennej pauze napr. na osmy den alebo deviaty alebo tak?
2.vadilo to, ze som hned po prvom mesiaci vynechaja 7dennu pauzu a mohlo to nejako rozhadzat? ked niektore zeny takto "podvadzaju" castejsie, ze pauzu vynechaju aby im menstruacia vynechala.
3. bonusova otazka ktora sa ma netyka ale zaujima ma to a neviem sa k odpovedi dopatrat a som zvedava co si o tom myslite alebo co o tom viete: a) co sa stane, ked zacnete brat antikoncepciu a neviete o tom, ze ste tehotna? dojde k samovolnemu potratu? ublizi to plodu? narodi sa dieta s nejakou poruchou?alebo bude vporiadku? a druha bonusova otazka b) co sa stane, ak pocas uzivania antikoncepcie zena fajci? porusi to nejako aj ucinnost antikoncepciie alebo je to tak ako pisu v pribalovom letaku, ze to len zvysuje sance na srdcovocievne choroby?
vopred dakujem za rozumne a inteligentne odpovede a zaroven dakujem, ze sa zdrzite otazok typu kolko mam rokov a poznamok typu "ked to nevies nesexuj" a podobne.som oboznamena so vsetkym oficialnym, zaujimaju ma tieto detaily, na ktore som nedostala odpoved v pribalovom letaciku a moj gynekolog je momentalne mimo. takze dakujem :)

Jaja18

awoj zoffka:)
no ja uizvan uz 3 mesiac HAK Minerva...kvoli nadmernemu vypadavniu vlasov, vysokej hodnote testosteronu...kramy som vzdy mala silne az velmi ...po 1. mesiaci som mala v 7 dnovej pauze kramy slabsie...ale po 2. mesiaci som dostala v 7 dnovej pauze iba silny hnedy vytok, ktory trva 6 dni ...zacala som uzivat 3. blister aapo nejakej 5. tabletke som zacala spinit zase sa objavilo aj trocha krvacanie...a pobolieva ma brucho o tyzden mam mat uz dalsiu 7 dnovu pauzu a stale spinim s trochou krvi...no ja som zvedava co to bude...asi telo si musi navyknut, pretoze ja mam s hormonmi problem... no a s prsiami je to tiez nic slavne bolia ma uz od 1. mesiaca