skazení ludia!

Príspevok v téme: skazení ludia!
martina022

Už mi je zle z ludí všeobecne. Nikomu sa už na tomto svete nedá veriť. Neostali mi priatelia z detstva a teraz, v dospelosti je velmi ťažké nájsť niekoho, kto sa na vás pri prvej príležitosti nevykašle. Musím povedať, že ludia, ste úžasní, keď potrebujete peniaze,alebo chcete sex. Neviem, vždy hladám chybu v sebe.. ale už neviem kde. Pre ludí, ktorých mám rada, by som sa aj roztrhla, dala by som im aj posledné.. ale potom zistím, že to len zneužívajú. Len ma udivuje, kolko mám priatelov a ako málo z nich je skutočných. Prečo sú ludia takí falošní, sebeckí, vypočítaví, to už čo je za skazený svet toto.. je v ňom už tolko faloše, že už mi pomaly nič nepripadá skutočné.. všetko je len taká hra. A vždy niečo za niečo. Už sa tu cítim príliž sama a toto divadlo ma nebaví.. Ako dlho mám hladať niekoho, kto tu bude vždy pre mňa a môžem mu veriť?

jajka001_

martina - roky na kamosov kasles a ked si zrazu sama cakas, ze sa ti vsetci zacnu venovat, ze cakali len na teba?

hviezdicka*

podobne ako ty, Martina, aj ja som pred casom zazila take sklamanie z ludi. Manzel odisiel na mesiac prec a ja ze, hura, aspon si uzijem vsetkych tych kamaratov, ktorych tolko zanedbavam. Ake bolo moje prekvapenie, ked sa zrazu nikto nemoze stretnut, kazdy nieco ma a uz s niekym niekam ide... A to vedeli, ze som doma sama, NIKTO mi nenavrhol, ved pod s nami alebo stretneme sa! Nikto z mnozstva mojich kamaratov na mna cely mesiac ani nezakopol. Jeden vikend som preplakala a tak som si povedala, ze aspon viem, na com som... Som rada, ze mam skveleho mazela, rodinu, ze sa mozem spolahnut na rodicov a surodencov. A viac od nikoho nic necakam, avsak ak bude niekto s tych "pseudokamaratov" niekedy nieco potrebovat, zachovam sa rovnako ako oni ku mne

mirka 23

Lost, to je tiež pravda :-) Ale kamaratstvo baba - chlap je uprimnejšie, samozrejme ak tam nejde o sex jednej alebo druhej strane :-) Ale tiež pravda, že aj chlapi bývaju zavistliví, ale s tými sa nemam prečo baviť.

mirka 23

Presne pre toto nemam kamošky, nepotrebujem aby mi niekto zavidel a ohovaral ma za chrbtom, lebo to robi večšina bab. Myslim, že chlapi su trocha iní.

uhlie

Dobrych kamaratov si nenajdes len chodenim na kavu, alebo na pivo. Musis s nimi aj nieco zazit, aby ste sa mohli na seba spolahnut. U zien je to asi tazsie, lwbo su pozerky. To znamena, ze im az tak nezalezi na tom, ci maju dobrreho kamarata, alebo kamaratku, ale zalezi im na tom, aby to navonok,pred ostatnymi tak vypadalo. Proste vseto co robia su len pozy, ktore sa im zdaju byt vyhodne v danej situacii.

High Priest

v dnesnom svete su ludia strasne ovplyvnitelni a najma peniazmi,potom sa zacnu spravat ako hyeny,hajzli,svine ale tak co narobis...takisto,myslim ze cest uz neexistuje

lost

Este by ma ale zaujimalo ako sa nasli ti ludia, kamosi, co maju 60-70 a povedia ze sa poznaju 50-60 rokov a su to kamosi na zivot a na smrt, taky kamos, ze ma proste chyti ak padam utesom, ale nepusti.. (metaforicky samozrejme).
Ako to len robia :D
Mozno sa dam do francuzskej legie a niekoho najdem :D

lost

Este by ma zaujimala jedna vec.

Co ak by sme sa "my zradeni" zisli a spojili v jedno silne priatelstvo.

Nastala by v nasom kruhu zrada, alebo nie ?

lost

lienocka2808, aky srandovny paradox, clovek nenavidi ludi. nenavidi aj zaroven seba? co ak to nie je clovek? :D :P

wonderbra, su vsade, u nas len hustejsie, ale su vsade, UPLNE vsade.. 2. odstavec je ale divny, ono sa t ovlastne deje, ziju si pre seba, a preto to ta vyzera, ale zaroven, je to aj ochrana pred zlom.

Ja by som o tomto vedel napisat knihu, hm, a mozno aj zbohatnem :P
Ale vazne.. ludstvo je (píp) skazene..
Ludia su proste zvierata, maju "psie oci" ked nieco chcu, aby sme im to splnili a potom nas nepoznaju, ach jaj, tak brutalne ela ich je ze az :D
Zacnem s rodinou.. rodicia, neverim im, brat, neverim mu, pokracujem kamosi, neverim im, susedia, neverim im, kolegovia, neverim im, nahodny ookloiduci, neverim mu, a neplanujem to zmenit snad asi nikdy :D

Je to ale zaujimave, CO vedie tych ludi k tak zakernym krokom ako je zrada.. Zeby to ze im DAME prilezitost? Ale ved to je extremne drze.. Ak niekomu verim, to znamena to ze mu verim a nie to ze "bodni si"..

Ale na druhu stranu nie kazdy je taky, nie 100% ludi, ktovie kolko, ale mozno vysoke percento..

Mozno otazka neznie CI zradi(me) ale KEDY zdradi(me).. Pretoze sa staca ze niekto zradi v prvy den, a niekto za 40 rokov a niekto nikdy. A mozno ze ani neplanoval zradit, lebo v jeho ociach to nie je zrada.

No kazdopadne si myslim ze prevencia je na miesta a potrebna a preto si treba davat pozor, a nikomu nedat prilezitost :) Zivot je taka zaujimava hra, treba troku strategickeho myslenia :D