ranajky - ovocie

Petrushka

Samozrejme, ze je to zdrave. Je to ten najzdravsi sposob ranajok, ako i po stranke enrgie, tak i po zdravotnej pre tvoje telo a najma zaludok, creva a pod.

mariaXB:to je samozrejme, zacala si viac jest bielkoviny, z ktorych rastu svaly, ale skus sa takto stravovat par rokov a mozes cakat problemy s celym travenim, nakolko si uplne prekyslis zaludok a cele telo. a s tym je nemalo vaznych zdravotnych problemov.

simka111:reklama na Bebe? suhlasim s predchadzajucim nazorom, je to hlupost. same cukry, ktore ti nedodaju vobec nic, naopak ti uskodia. skus si miesto toho urobit obycajnu ovsenu kasu s medom, javorovym situpom, melasou a uvidis co je lepsie a zdravsie.

simka111

A moze sa ovocie kvasit aj v takom priade ak si dam na ranajky melon a ku tomu hrianku??? alebo krajec chleba?????

mariaXB

No ja som to robila roky.Proste som na nic ine nemala chut rano.Ale na druhej strane bez neho som nevedela zacat,lebo som nevladala.
Hlavne v lete.Rano sportujem.Zlupla som predtym melon,po bicyklovani zase a bola som spokojna.Myslela som si,ze jak mi z toho ovocia fajn travi a ten hlad som pripisovala tomu znamemu a aj tu uz spominanemu "precistovaniu".Prd,je to kvoli cukru.No a teda hlavne v lete som sa cudovala,ze preco,ked aj sportujem a cele dopoludnie jem "len" ovocie nechudnem ba dokonca priberam.Nohy skor hrube ako svalnate a vlastne aj ine casti.Ani neviem,co ma to raz napadlo,skusila som teda trochu bieleho jogurtu aspon k ovociu.Potom mi celkom zachutil,v potom uz viac ako to ovocie a teda postupne som zjedla jogurt a ovocia menej.teraz mi ovocie netreba vobec.Vladzem zacat cvicit aj bez neho a po cviceni mi uz tiez netreba sladke.Pokrajam si uhorku,vajicko,pripadne sunku.Sacharidy mi vtedy este nechybaju,bicyklujem v OTF.Schudla som poriadne,mozno na kg nie az tak enormne,ale menim komplet satnik.a vidno mi kazdy sval.

BJ

Training Boy, podla mojho nazoru si mimo.
Fruktoza zatazuje pecen... aka? Potravinarska? Mozno. Ale pokial zjes ovocie, ver tomu, ze pre pecen nieje nic lepsie, ako ziskavat sacharidy cez fruktozu. To, co skutocne nici pecen, su nezdrave tuky a ich zvysene mnozstvo, a neustala zaplava toxinov s parazitov a chemie, nie fruktoza z ovocia.
Takze, ked si niekto da vajcia, ci nejaky chlieb, tak si odpisuje pecen ovela viac. Ked sa pekne prekyseli (na co su vajicka a chlieb priam idealne), a robi to kazdy den, tak pekne ustlal pre zaplavu vseliakych breberiek, ktore parazituju na tvojej energii a 24 hodin denne ta zaplavuju splodinami. Necudo ze potom musi sa musi telo cistit 24 hodin, lebo doobeda mu uz nestaci. :-)

Miesat ovocie s niecim inym narusa jeho travenie a ovocie kvasi, snad najhorsie je ho pomiesat s obilovinami. To sa kandida v crevach uz dopredu tesi, ako si zahoduje.
Ked sa niekomu ovocie zle travi, mal by si precistit traviaci, a hlavne jest menej tukov. Tuky su skutocny problem, nie sacharidy.

oh.my.gosh

simi az na tie bebe keksiky, tie su zdrave akurat tak v reklame, ale ak chutia raz za cas si treba dopriat, ale kazdy den urcite nie.

simka111

Idealne ranajky by mali vyzerat takto:
-5 kuskov Bebe kexov
-ovocie,najlepsie banan alebo jablko
-jogurt
-šalko čaju
Toto vsetko zjeme a mame zdrave a vyvazene ranajky.-....

Hoci nie kazdy si to moze dovolit pretoze ak je v rodine 5 deti tak jednoducho nesu peniaze....ale je plno ludi ktori si davaju na ranajky 15 chlebov a slaninu...nech si mysli kto co chce ale je to tak....Dolezite je dat do nieco cerealne a čaj bylinkovy.....

Tina16

No ráno ovocie to je fasa mnam.Ked som bola v Mexiku tam iné ani ráno nejedli.Sila pocit celý den som sa cítila taká čerstvá.Nie je nič lepšie ako sa doslova napchať živými vitam.Ale kedže som už na Slovensku tak uprednostnujem to naše slovenskééé plné živých vit.zo záhrady.Tak sa neboj je to o.k. Niekedy si k ovociu dám i vločky a za hrsť orechov vyskúšaj:-)

radomil

traningboy, mam dost svojich dlhorocnych skusenosti osobnych a aj dalsich ludi, ale Tebe to vysvetlovat nebudem. Odpusti si svoje vyjadrenia na moju osobu, o ktorej nic nevies.

vevericka

nom mne napr nalacno ovocie vadi..akokeby som kamene zjedla..ja si dam radsej celozrnny domaci chlieb s rajcinou..alebo vajicka s paprikou..a ked ovocie tak s medom a orechami a jogurtom..samotne nie