Nazor na tetovanie?

Príspevok v téme: Nazor na tetovanie?
tonik

Dnes som siel po meste /mam 19/ a uvidel som mlady par asi tak 25 rocny,uplne potetovany roznymi ornamentami(cele ruky,este aj na krkoch..).Zapacilo sa mi odo dnes tetovanie,ale nie v takej velkosti,proste len nieco male trebars na lytko.Chcem sa opytat,aky je vas nazor na potetovanych ludi,beriete ich nejak inac? Hlavne by ma zaujimal nazor starsich ludi tak od 40 a vyssie.Predsa nasi rodicia vyrastali v inej dobe.Tak piste piste som zvedavy ci sa tu budeme vadit alebo nie.

whee_ee

ale to je ich vec, ja osobne sa nenechám ovplyvňovať názormi ľudí, ktorých nepoznám :) .. a už vôbec sa pre to nebudem obmedzovať, len aby sa nevravelo :))

tonik

whee_ee: ja uplne chapem ze je to kazdeho vec,ale chod do kostola a nech ta stare dedinske babky vidia,tak pletky po celej dedine..kamarat ma tetovanie na ramene,a v nasej klebet dedine ho beru tie stare klebetnice za trestanca...a suhlasim,ked ja budem dedko,polovica mojich partakov budu mat tetovania :D vies,predsa sa najdu co ti povedia ze to je hrozne,proste ta povazuju za ODLUDA,vacsinou ti co vyrastali v inej dobe,ked za kilo pomarancov sa cakalo v rade aj hodinu...

whee_ee

a je to každého osobná vec a nik nemá právo to odsudzovať alebo čo, lebo tetovanie vôbec nie je znakom zlých ľudí alebo čo...

whee_ee

individuálne, veľmi, mne sa to páči. sama jedno mám, priateľ je tiež tetovaný a páčia sa mi aj výrazné veľké tetovania, ale to by som si sama nedala (jedine ak na celý bok) , kvôli budúcemu zamestnaniu :))

btw, mám 19 a moji rodičia boli za, nemali žiadne negatívne postoje, len nech si zvážim čo a kde a inak pohoda, a názory typu - aká hanba, keď budeš stará - to je úplna blbosť, lebo keď ja budem babka, tak polka babiek a dedkov bude tiež tetovaná :D:D