Zensky vystrek, nazory

Príspevok v téme: Zensky vystrek, nazory
MalaTinka

Ahojte, chcela by som vediet aky mate vy nazor na to ked baba, pri sexe strieka. Ja som o zenskom vystreku, kedysi len pocula, az moj terajsi priatel povedal, ze to skusime. Nasiel si na nete techniku, a zo mna isiel az prud toho :). Je to neuveritelny orgazmus. Uz aj ked ma priatel len lize sa niekedy potrebujem par krat vystriekat (bez orgazmu) a potom ked to pride je to o vela silnejsie. Pytam sa na na to, preto lebo podaktorym chlapom co som sa s nimi rozpravala to vadi. Dakujem :)

veeronka

ked sa mi pocas milovania obcas - velmi zriedka - stane, nic mimoriadne som necila, len som vzrusena a odrazu som prestala citit vtaka v sebe a bolo mokro alebo mi partner povedal, ze som mu ostriekala tvar .. s orgaznom to spojene ni je. normalne si musim podlozit pod prdel uterak, je to vodovita priesvitna tekutina. nijak zvlast to neocenujem, skor je mi to trocha neprijemne...ale len trocha.

MalaTinka

No musim sa priatela opytat na ten link :) ale pani vrelo odporucam sa to naucit :) uvidite ake budu vase polovicky spokojne :).
AdamKrt: Ja uz nemam problem striekat aj pri sexe, takze je to asi o uvelneni, a kazda zena to preziva inak. Ja som to na zaciatku tiez nemala az tak silne ako dnes :), tak snad sa to zintenzivni aj partnerke :)

AdamKrt

Tiez som sa naucil partnerku postupne privadzat k vystrekom. Ona predtym mavala velmi sporadicky len takych par kvapiek, teraz su to mnozstva tekutiny, co tryska kludne v 20cm fontanach. Paci sa jej to, ale hovori, ze samotny prezitok striekania je sice pekny pocit, ale vraj pre nu az orgazmicky neni. Kazdy to zrejme preziva po svojom.