Dozvedela som sa istu vec..

Príspevok v téme: Dozvedela som sa istu vec..
TrapiMaTo

prostrednictvom istej socialnej siete som sa dozvedela o svojom dlhorocnom priatelovi, s ktorym planujem buducnost istu vec... Vraj so mnou vobec nie je stastny :( Strasne ma to teraz trapi, jednak som prekvapena, lebo sa snazim vo vsetkom, staram sa o to aby bolo stale navarene ked pride unaveny, periem, upratujem, prejavujem mu lasku, ci uz pohladenim, alebo bozkami, v posteleli je to trosku chudobne, ale ked som sa ho pytala a rozpravali sme sa, tak mu vraj nic nechyba .... :( ja uz vazne neviem, strasne ma to trapi, citim sa dost neschopna :((((

cim to moze byt? alebo co by som mohla na sebe zmenit? :((

TrapiMaTo

brekeke

ano to som sa ho uz asi dva krat pytala, a jeho odpoved bola nieco take: "som hlupy, ja viem :(( " ...nieco take, neodpovedal konkretne len sa povazoval za hlupeho,...

brekeke

skus sa ho cez ten druhy nick opytat ze preco sa s tebou nerozide, ked tvrdi ze to nema buducnost...
mozno sa chce rozist, len tiez nevie ako ti to povedat...

TrapiMaTo

... ja sa ani nebojim toho ze ostanem sama, ja mam napadnikov, zatial aktualnych, co sa mi narovinu priznali, asi troch, ale to je jedno /jeden z nich je byvaly - ten mal tiez 4 rocny vztah/ nakoniec to skoncili a on si uvedomil ze som bola ovela lepsia nez tamta, priznal sa ze asi nebol vybureny a pod a chcel by sa ku mne vratit. lenze ja sa k byvalym vracat nemienim, ako nevravim rozumiem si s nim, ale to je vsetko. Takze o tuto stranku nemam strach, ide len o to, ze ja kym najdem opet toho praveho tak to trva riadne dlhy cas! a po tom vsetkom, ked sa uz bojim vobec niekomu doverovat...ach no

katussska24

veď vravíš, že nieste spolu(?) tak aký krik? začni ho proste ignorovať..to podľa mňa nieje to, čoho sa bojíš..bojíš sa byť bez neho.

TrapiMaTo

baby,... pytate sa preco to uz neriesim, ale stale odkladam? :( stalle totizto premyslam ako to urobit, bojim sa ze zacne na mna revat, kricat,.. a ja som strasne citliva zena, na mna ked niekto zvysi hlas, klepem s od strachu a placem ako male dieta... asi to bolo tou skusenostou v rodine, ked nas otec bil dost casto /bol alkoholik/ teraz uz nezije, ale vzdy som mala k nemu uctu. :( proste sa bojim stresovych situacii, len prednedavnom som mala problem s rapidnym chudnutim a to uz je co povedat ked mam 160/45kg..a k tomu sa pridalo strasne padanie vlasov, ostala mi uz len polovica... proste bojim sa, mam strach,.. neviem ako to nazvat :((

katussska24

Vidíš, ja poviem, že sa to ani nesnaží utajiť, a ty sa hneď toho chytíš ako topiaci sa slamky..ja som myslela tak, že utajiť to, že chodí na pokec..normálny chlap to nerobí v prítomnosti frajerky, a keď áno, píše si s tými, čo pozná a nie s neznámymi štetkami. to mal chlapec robiť do svojich 16-tich. čo riešiš? niesi s ním, tak ser na neho. nájdi si tam u vás nejakého, čo si ťa bude vážiť. a on nech obrába aj celú blavu.a keď skončíš školu bye-bye do zahraničia,prídeš na iné myšlienky.

TrapiMaTo

kazdy rok travime spolu cele leto, resp. take 3 mesiace. takze vtedy viem,.. akonahle sa od seba vzdialime, tak uz mozem len tipovat kde je a co robi, no vacsinou ho vidim prihlaseneho na prislusnych sietach kde komunikuje s babami....

katussska24

isabella ja presne to isté vravím..to nieje ako ja, čo som paranoidne podozrievavá a prehnane žiarlivá..,lebo my sme spolu každý deň a inokedy to fakt nestíha...a už ho trochu aj poznám. ale toto by bolo moc.prečo si to nechá robiť?

isabella

nebud naivna... ze kondom kamaratovi? :-DDD ja som tak mojmu ex naletela, ze escapelle kupil kamaratovi pre jeho frajerku... sak som si potom dala dve a dve dokopy a podozrenia ma doviedli aj k slecnam, ktore moj milovany realne obrabal...
ani s nim nebyvas, ako mozes vediet co kedy robi?