Piercing v nose

martynka..

* nie dobra ale droga =D nwm na co som myslal ked som napisala dobra a nie piecing ale peircing aj to som sa sekla =D

martynka

niekde som citala ze piecing je ako dobra das si prepichnut jeden potom druhy a uz to ide ,mozem potvrdit za rok som si dala tri nausnice nastrelit a teraz sa chystam na nos =D a ccem sa opytat ze ci to moc boli, ze ci mi to moze cez noc vypadnut, ked si to dam v zlatnictve ci mi tam nastrelia hned aj ten suplik z nutra nosa alebo nie a ze ci mi nastrelia taku malu nausnicu ci co je to alebo taku velku jak do ucha a potom si to budem muset vymenit za inu???

Emoneluš

no :D kedze mna piercingy bawia ako take... rozhodla som sa ze si jeden sprawim do nosa.. tak som si ho teda prepichla.. wobec to nebolelo a nehnisalo mi to wobec a do mesjaca som mala nos w pohode... mam ho us skoro 2 roky a soms s tym spokohna... minuly rok som sa rozhodla ze si sprawim ay pod peru.. tak som wzala ihlu a szpla ju tam... hnisalo to par dni a napuchla mi pera ale otom to bolo pohode djerka sa mi pekne zahojila a us mam piercing rok a pol je to super :D odporucam .. teras sa chystam ist do salonu na industrial tesim sa :)

luckacka

ja som mala piercing v nose 4a pol roka ..pred par tyzdnami som si ho vybrala..uz ma nebavil ..ani mi nebol dobre vidiet a nesvedcal mi podla mna..nemam dobry nos :D..no ale to je jedno..
ked som mala 13 mi ho robila kamoska s ihlou na sitie :D (sproste kozy) ani to moc nebolelo trosku stipalo a strnul mi nos po prepichu..trosku mi aj tiekla krv ale to len minikvapka :) po mesiaci a pol som si piercing mohla vymenit nehnisal mi vsetko ok ked som si ho cistila..problemy som snim mala len na zacitaku ked som si smrkala nos som si ho magla a piercing sa mi "vryl" do kosti :D sranda.. alebo som sa zachytila o oblecenie..ale pocase som si zvykla ..dnes uz piering nemam a nelutujem ze som si ho vybrala :) kamoske ho robili v studiu a platila za to nejako okolo 200sk a to neoblelo vobec zevraj :)) takze nebude sproste jak ja a neprepichujte si to same ..dajte si to radsej spravit u odbornika zapltite zato ale aspon vam nic nehrozi :)

ikusik

Mam piercing v nose jeden den. vnoci ked som spala som si ho nechtiac zaskriabla...chcem sa opytat ci by mi zarastla dierka uplne tak zeby ju nebolo ani vidiet keby som si ho dala dole teraz.Dakujem pekne

Monky58

Ahojte dievčatá..poradím vám..ak si chcete dávať piercing do nosa, alebo do jazyka..tak si to 3x rozmyslite. Mala som obidva..Piercing v jazyku som mala asi rok..No potom som začala mať problémy so zubnou sklovinou, začalo sa mi odtrhavať podnebie a bolieť zuby a ďasná..Hneď som si ho vybrala..Nepotrebujem kvôli jednej "okráse" prísť o zuby..Piercing v nose je bezpečnejší, mala som ho 3 roky. Keď ma jednoducho omrzel dala som si ho dole, s tým, že mi dierka znova zarastie. Prešlo už rok a pol a dierka tam je vždy..Vyzerá to hrozne...tak si na to dávajte pozor a dobre si to rozmyslite...Ste pekné aj bez toho..a nič Cool vám to na výzore nepridá...

leviik0045

Ahojte , ja len by som chcela sa spytat ... mám piercing nad hornou perou , a mám ho už cca 2mesiace m este ani raz nebolvybratý a neviem ho vybrat ? Mohli yb ste mi poradit ako si ho vybrat ?

Slawčiik :)

ja som si dala uz spavit teda :) am ho tret den ale stala sa mi taka nehoda ze mi vypado ako som si ho citsila aspadol do umyvadla....teda ja som ho nevyberala on sa mi proste tak njk vysunul neviem ci som on nejak zavadila alebo neveimco....a to bolo v noci cize som si nemohla utekat kupit novy ocelovy tak som si tam dala strieborny co som mala len aby mi to nezarastlo v noci a rano som si utekala kupit taky, akym sa to prestreluje, vydezinfikovala som si to a dala som si ten novy....myslite ze sa mi to zahoji? kvoli tomu striebru mi to hnisalo :(

mnamka257

co sa tyka vyberania, tak ti to odporucia, tam kde si ho das robit-ale vacsinou je to 1 mesiac.a tiez ti povedia aj rizika-samozrejme to musi byt seriozny podnik-radsej zaplat viac, ako ti to potom ma2 mesiace hnisat

arcticia

s pirsingom v nose mam dobre skusenosti..mam ho 2 mesiace, bola som si ho dat nastrelit v salone (samozrejme aj s lokalnym umrtvenim) a ani som necitila, kedy mi ho prepichli,nie to este bolest.teraz rozmyslam, ze si nabojik vymenim za kruzok.ranka mi ani raz nezahnisala, po 2. dni ani neboli, akurat ked mam nadchu tak je to trosku pruser fukat si nos a tiez davat si pirc spat do nosa (myslim tym istit na tycku ten dugovik) tak to je tiez brutal..ale nelutujem.radim vsak, neprepichujte si nosy doma sami jak retardaci, chodte radsej do salonu nastrelit a nezabudnite na lokalne umrtvenie:)to je vsio..