ako poprosiť ľudí o sponzorstvo

Príspevok v téme: ako poprosiť ľudí o sponzorstvo
Igor S.

Bývam v menšom meste a naša nemocnica má veľké finančné problémy. Chcel by som napísať článok do novín a osloviť ľudí o sponzorstvo a pomoc, nakoľko chcem tejto nemocnici a tým aj obyvateľom pomôcť. Ale nie som dosť zdatný v písaní a asi by ten článok mal byť trošku ľutostivý aby chytil za srdiečka..prosím pomôžete mi s nejakými vetami ? ďakujem všetkým

dobra vila

Predpokladam, ze ked nie si zdatny v pisani, tak pre mestske noviny nepracujes. Si si vobec isty, ze by ti tvoj napisany clanok uverejnili????? Este som nepocula o tom, aby nezainteresovany iba tak na vlastnu past nieco napisal - kde mas zaruku publikovania?
Skor kontaktuj noviny s moznym nametom - teda o tej nemocnici.
Ci pracujes pre tu nemocnicu, ze vies, ze chybaju financie? Aj tak sa prv spoj s mediom.
Len potom aby tie peniaze fakt isli na pomoc ludom a nie ze ak sa k k tej nemocnici vobec dostanu, tak si to tam podelia nejaki vyssi zodpovedni.

petina

Zacala by som kratkou, strucnou charakteristikou nemocnice, napisala by som nieco ccim je typicka. Potom by som vypichla aka je dolezita a co vsetko robi pre ludi a potom by som zacala hovorit ze bohuzial, nedostatok financnych prostriedkov bla bla prosime vas o financnu pomoc...