Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

biely vytok-bez zapachu, svrbenia, palenia..

Príspevok v téme: biely vytok-bez zapachu, svrbenia, palenia..
mialia

ahojte, bola som preliecena polygynaxom-vaginalnymi cipkami lebo som mala dlho biely vytok-vraj pliesen. Teraz asi po 10 dnoch mam opat biely vytok ale omnoho slabsi. Nechcem ist znova k lekarovi, natieram sa canestenom, ale kedze to ide zvnutra, tak to mi asi nepomoze. Neviete o niecom? Aj nieco prirodne moze byt...dakujem.

JanaZa

ahoj...ja som mala tie isté problémy a canesten 1 mi nepomohol..ale canesten 6 ano. Hned po nom som si ale kupila aj Gyntima probioticke vaginalne cipky. Neviem....mozno dlhsia liecba je lepsia...

stephany15

ahoj ja mavam tieto problemy tiez pravidelne a v lekarni som si bola kupit canesten combi, a ten je aj dovnutra a je tam aj capik.stoji to okolo 3eur. a este jeden je, neviem, ako sa vola, ale je to taka mala jedna tabletka, ktora sa dava tiez dovnutra. stoji to 4eura.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.