Muži- Kolko orgazmov vydržite sexovať až kym ,,nezvädne,,?

KANON 50

PO PRDELE KOLKOKRAT SA TI ZA NOC POSTAVI ADAM TRT , VED NAPIS KONKRETNE A KASLI NA BABSKE TLACHY

JA JAZDIM CELU NOC

AdamKrt

m24:

co mas s tym dokonalym sexom ? Nechcem len stereotyp a ako sa hovori, clovek sa ma vzdelavat po cely zivot. Robim to ako v pracovnej oblasti, tak v sukromnej. Ked ma nieco bavi a zaujima ma to, tak sa v tom zlepsujem. CO JE NA TOM ZLE ?

m24:
sme kazdy z ineho mesta, takze mam casu habadej... Ale co ma tu riesis ? Provokujes, zavidis, podpichujes, ociernujes, ci o co Ti ide ? ;-)

m24

ešte, že je toto anonymné forum, nechcela by som byť v koži tvojej priatelky.. ked by som mala byť stále rozoberaná, teda konkrétne moja intímna čast a veci s tým spojené :D

m24

no, založme tému- "adamkrt" :D

jasné, že si si to nevšimol, ked sa furt venuješ priatelke a orgazmom a tvojmu dokonalému sexu :D

AdamKrt

m24:

prepac, ak som si nevsimol niekedy, ale nepamatam sa na nieco, co by si mi pisala... :)

Vies, to je vec nazoru, ci je nieco vela, ci malo. Mam na to svoj nazor, ze dost ludi zase nevie otvorene hovorit o svojich pocitoch, alebo co sa tyka sexualnej oblasti, uzatvaraju sa este aj na anonymnom fore /co je riadny gol.../.
-----------
Co sa tyka vynimocnosti, vies - vela ludi sa na nieco stazuje a potom o tom pise. Kto je spokojny, tak casto, ak to neni jeho zaluba, nepise o tom, uziva si to. Lenze ja si to uzivam a mam aj zalubu v pisani, rozoberani a vylepsovani :) Tym chcem povedat, ze toto forum neni pupok sveta a mozno existuju desiatky, ci stovky tisic ludi, co robia toho viac, inak a intenzivnejsie. Len im je to fuk, pretoze neriesia taketo diskusie :)

Mimochodom, mohli by ste ma tu prestat rozoberat ? Clovek tu napise svoj nazor na vec a strhne sa tu diskusia, ze je taky, onaky... Na to je forum, aby sa zakladala nejaka tema a hovorilo k nej. Ak chcete riesit nejake ine problemy, zalozte si novu temu... ;)

m24

och, niekto niekomu lezie niekam :D

tak potom je asi výnimočný adamkrt, kedže takto píše len on jediný na celučkom fore a nie je len jeden človek, ktorému to príde čudné ...

lost

Podla mna AdamKrt mozno motivuje inych ludi :-)

Ja som jeho slova nikdy necital ako chvalenie sa, ked uz tak, tak maximalne tak ako (teraz so mto mal na prstoch, ale zabudol som co som chcel napisat..), mozno nieco take "rovne vyjadrenie pravdy" ze to ide aj tak, a bez problemov, alebo ironicky koment :D (uz neviem, co som presne myslel).

Mne to len pripomina par veci, ale to je trochu odveci, napriklad ked ja odpovedam niekomu, na otazku co som vcera robil, ze "ale len som sa bicykloval, tak 200 kilometrov, a potom len blablabal".. ja to hovorim tak "hladnokrvne", cize neprifarbym tam nic, ani to cislo - a niekedy mi ludia bud neveria, alebo maju ten vyraz ze pocuvaju chvalu a pritom, mne je to brutalne uplne normalne, tych 200km :) nie ze by som bol profi cyklista, ale nevnimam ten vykon ako nadpriemer, to iste v mnohych aspoktoch zivota..

Ja skor AdamKrta vnimam ako cloveka co jasne vie co chce a nema s tym problem ist za tym, a nasledne zdelit co dokaze - ale nie v chvalenkarskom uhle pohladu.. u man je chvalenkar ten co hovori ze dokaze 100.0001 a viac, i ked v realite vie len 100.0000, alebo popripade inak..

Vsimol som si, ze ludia ktorim je dana vec netradicna, tak maju tendenciu to vnimat ako nadpriemer a potom cast z nich mozno ako chvalenie (nehovorim ze ti ludia si blbi,zli, alebo cokolvek, len mozno to chapu zo zleho konca, a potom nastane nedorozumenie...), vsimol som si to ale nietu na zdravi, ale skor v realite, kde vidim vyraz tvare a mimuku a tak.. hlavne v rodine + kamarati :D

m24

bodka, ja som mu to tiež už písala, ale vždy sa nejako "šikovne" vyhol odpovedi na to :D
myslím si presne to, čo ty a plne súhlasím! mohol by sa trošku uzemniť .

KANON 50

MNE SA POSTAVI TAK 17-20 KRAT ZA NOC , MOJA PRIATELKA PRITOM PREZIJE TAK CCA 50 ORGAZMOV , NIEKEDY JEJ PREJDE JEDEN ORGAZMU DO DRUHEHO A VTEDY UPADA DO BEZVEDOMIA - CO SA LEKARSKY NAZYVA :RYCHLA SMRT - A VTEDY JU MUSIM KRIESIT ABY SA PREBRALA

Najčítanejšie články