Dá sa bezpečne dostať na BICYKLI z Karlovej vsi do Nového mesta?

M74

Mám jedného známeho, ten sa vyberie na biku z BA napr. do Turecka, alebo Ruska... Cestu BA- Košice považuje za niečo také iba na zahriatie, asi ako keď ja idem do Stupavy...

lost

No to som pocul, ze bike je najhrosi na chrbticu... (zeby aj kolena uz .. to je skoda)
Co je celkom skoda, tak radsej sedim pri PC :D

ale zaujimalo by ma ake to moze byt, prejst celu EU na bike (je to len 6000km v podstate).. len najst nejakeho timoveho hraca, to bude nemozne :D

M74

Ja som mal niečo podobné. Po rovine sa na tom dalo vytiahnuť aj 50km/h. To som ale dlho nevydržal :-( , ale tých 40 sa pár km dalo ísť. To som bol ale vo forme, jeden rok som na tom najazdil 6000km. Moje terajšie výkony tu radšej uvádzať nebudem, bicykel mi poškodil kolená ( to je paradox, nikomu inému sa to asi nestalo ), tak som mal pauzu a teraz som rád že sa občas môžem previesť a chodiť po horách.

lost

Ten ma tusim pod/okolo 10kg, to musi byt krasne lahky :)

M74, no jo, tiez zavodne maju cenu auta :D
10000 eur... ale neviem aky brutalny rozdiel by medzi nimi mal byt..

ale mat tak rovnu cestu a taky bajk, musi byt 'ako po masle' :D

medvediik

lost - skor by som povedala ze je cestny :) ale dost rychlo sa snim da ist..
odhad nemam, ale cez jar-leto-jesen odjazdim dost vela. Tento mesiac napr. denne 26 km :) a tak.

M74

Je to čistokrvný cestný stroj, na tom by sa už dalo pekne fičať. Zase nejaký ozaj závodný ma cenu tak 10x vyššiu.

lost

medvediik
wow to mas super rekord najazdenych km za jeden den :)
len tak pre zaujimavost, mas odhad kolko mas za cely zivot? :)

medvediik

M74 - mám aj starsi MTB , na rozbité cesty by som pouzivala ten :)
ale diky za rady, urcite si nejaku trasu vyberem a pojdem na turu :)

Najčítanejšie články