Rozchod

Príspevok v téme: Rozchod
karin..

Ahojte, mam 20, pred tyzdnom sa so mnou rozisiel po 2 rokoch priatel. Povedal ze vie si predstavit ze by sme mohli byt spolu este dlho, aj spolu zit ale ze nevie ci by bol skutocne statstny..ze ho to velmi mrzi ale nebolo by voci mne fer keby so mnou dlhsie zostava, lebo raz by to aj tak prislo..2 dni pred rozchodom sme boli spolu a bolo vsetko super, boli sme spolu stastni a zrazu toto, necakala som to. spravala som sa sice niekedy hrozne ale to sa dalo vsetko vysvetlit..
Moze clovek prestat milovat toho druheho v podstate zo dna na den? Podla mna sa to neda..

nmadar

Tak budem asi tvrdsi ale zrejme ta milovaval nie na sto percent ale asi len ta tych osemdesiat. podla vsetkeho asi tych dvadcat si nechaval v zalohe pre niekoho ineho.Najskor mu niekto skryzil cestu a tych dvadcat percent hned pouzil.bol samolubi a taky nestoji za nic ak ta nemiloval na sto percent.neda sa prestat milovat zo dna na den.to fakt.dr Noro........ak ti treba pomoct cez to prejstdaj mi vediet na azete cez rp-cky ti poviem ako nan zabudnut cim skor.

karin..

Mne naopak sloboda nechybala, ja som bola stastna ze mam pri sebe cloveka ktory malubi ale to sa zmenilo. Teraz je to tyzden a neviem si zvyknut na to ze som sama, je to hrozny pocit

karin..

Mne naopak sloboda nechybala, ja som bola stastna ze mam pri sebe cloveka ktory malubi ale to sa zmenilo. Teraz je to tyzden a neviem si zvyknut na to ze som sama, je to hrozny pocit

karin..

Viem ze to vyznie asi kruto ale ja by som bola radsej v tej situacii v ktorej si ty..lebo to co mi spravil on hrozne boli..viem ze aj teba ale takto to boli myslim ze viac..Ja som vlastne v takej situacii ako si ty este nebola, chlani to vzdy povedia mne auz neviem co mam robit, kde je chyba. A este k tomu po takom dlhsom case. Ja som myslela ze to naozaj vydrzi ked hovoril o buducnosti a zrazu je koniec..

Nedokazem to

Karin ja mam ten isty problem lenze u mna je to prave naopak...Ja si viem s nim predstavit buducnost ale stale niesom si ista stale hovori o nasej buducnosti.. :( Ale kedze mam este len 17 a ja proste potrebujem byt este sama..Chodim s nim 1 rok a 4 mesiace...Nechcem mu dat rozchod...Bojim sa aby si nieco neurobil on je na mna prilis navyknuty az chorobne.. :( Ale ja nie som stastna..Je to uzasny clovek a co by som zato dala aby mi nechybala sloboda, mnohe len tuzia po takom co im kazdy den vyznava lasku :( Vsetko si cenim...Ale...stale to bude len ale...Nedokazem to :`(

líštička

Nemyslím si, že to bolo zo dňa na deň, váš vzťah trval dva roky. Určite to istý čas dozrievalo a možno ťa ani neprestal mať rád. Ťažko vydedukovať z tých pár viet, čo sa v ňom odohrávalo. Ale z tej vety "vie si predstavit ze by sme mohli byt spolu este dlho, aj spolu zit ale ze nevie ci by bol skutocne statstny" mám pocit, že hľadá možno niečo iné. Ťažko to vysvetliť, ale dali ste sa dokopy, keď mal 22 a to je vek, kedy ešte muži nie sú vybúrení (nechcem samozrejme zovšeobecňovať, sú muži, ktorí už v 20ke vedia čo chcú). a zrazu je za vami dvjročný vzťah a on má pocit, že to síce je vážne, že by po tvojom boku vedel žiť, ale že mu to nestačí. Viem, že to vyznie kruto, ale možno sa začal nudiť, už necítil to vzrušenie. A teraz si predstav, že si na jeho mieste, že síce si s človekom, ktorého miluješ, ale s ktorým ťa nečaká nič nové, ktorý ťa už ničím neprekvapí a že s týmto človekom musíš ešte stráviť ďalších 50 rokov a pritom možno zahodiť šancu na skutočnú lásku. Nebolo by to pre teba ubíjajúce?

Karina

myslim si, ze kazdy, kto si prezil nejaky vacsiu lasku, ktora sa skoncila, bude buduceho partnera porovnavat s tym predchadzajucim... predsalen nejake stopy z neho v tebe ostanu, najma tie kladne, tkore budu tomu novemu mozno chybat..:) teraz si musis najma oddychnut od vsetkeho, co suvisi so vztahmi a opacnym pohlavim... povenuj sa sama sebe, opras vztahy s davnymi kamaratkami... skus vyplnit to prazdne miesto po nom, urcite ti potom bude lepsie

karin..

Dakujem za odpoved ale vies, nevyzretostou ani prelietavostou to nebolo, on ma 24, stale hovoril o spolocnej buducnosti,ze by sa aj uz chcel usadit,stale ma uistoval ze chce iba mna a ako ma velmi miluje..myslim ze so mnou fakt pocital do buducnosti , preto nechapem co sa mu stalo ze to tak zrazu ukoncil..
Viem ze je to este skoro ale bojim sa toho ze kazdeho chalana budem porovnavat s nim, a ci dokazem niekoho tak lubit

Karina

karin poviem ti to z mojho osobneho pohladu... clovek, ktory prestane milovat zo dna na den podla mna ani skutocne nemiloval... takisto som mala priatela, o ktorom som si myslela, ze ako velmi ho lubim a chcem byt s nim - ale jednoducho ma to s nim po case prestalo bavit... viem, je to zle, vypocitave a krute, ale o to momentalne nejde... chcem tym povedat, ze tato tvoja situacia nie je vobec raritou, poznam kopu parov, ktore sa rozisli podobnym sposobom... podla mna to je sposobene vekom, nevyzretostou, mozno prelietavostou.. gro mladych ludi sa este nedokaze zaviazat dlhodobym vztahom, samozrejme cest vynimkam...

najma nebud smutna, urcite to boli, ale po burke vyjde zas slnko :)