svojpomocná skupina BA

Oui

skupinka trva dve hodiny, vedie ju jedna velmi sympaticka mlada slecna, ktora je sama vyliecena bulimicka. teraz tam byva aj dalsia koordinatorka v zacviku, pracuje pre ligu za dusevne zdravie, sama nepresla ppp, ale je velmi zlata, ma skusenosti s depresiou a je velmi prinosnym elementom - je zaujimave pocut aj nazor "zdraveho" cloveka, aspon lepsie pochopis ich pohlad na svet.

baby chodia rozne. raz sme boli len 2, niekedy tam je aj zo 8 slecien. su stalice, ktore chodia castejsie, vcelu pravidelne, potom take, ktore sa ukazu z casu na cas. je to rozne. ja sama som z tych, ktore zatial stalicou nie su, ale vidim to tak, ze sa nou na nejaky cas asi stanem :)

wasp

Qui, presne to potrebujem, rozpravat sa s babami ktore vedia o com hovorim. presne tuto chorobu pochopi len ten, kto si tym sam presiel.
kolko sa vas tam obvykle zide? zostava sa dost meni, ci vacsinou chodievate stabilne tie iste?

Oui

ja sa na 7.9. tesim ako na spasenie, skupinka bola moja psychicka zachrana pocas skuskoveho.

svojpomocna skupinka je velmi velka podpora, stretnut baby, ktore presne rozumeju problemu, rozpravat sa s nimi na zivo, na nezaplatenie