skusenosti s HAK Chloe na akne

lenkaa123456

zo ziadnej hak ti prsia nenarastu. ide o to ze hak zadrziava vodu v tele-v celom nielen v prsiach, takze ak zacnes priberat, je mozne ze priberies aj do prs, tak sa mozu zdat vacsie

michalina

Ahoj Lucka,
ja som ju užívala pol roka, moja pleť sa podstatne zlepšila, musím povedať že veľmi. Už asi dva mesiace ju neberiem a pleť mám stále peknú, tiež sa bojím, že sa mi to vráti, zatiaľ našťastie vyzerám ako človek :-). Zostal mi jeden blister ak by ktokoľvek mal záujem ozvite sa michaelasum@gmail.com, určite ju dám za nižšiu cenu!!!!!

tinnulik333

brala som tiež chloe cca 2,5 roka na akné, pleť sa mi krásne upravila. Hak som vysadila min.rok v auguste a do zimy som mala pleť stále peknú, potom však nastal ten zlom ktorého som sa obávala aj ja a akné sa vrátilo...zase sa vyhadzuje na všetkých tých miestach postupne rad radom...najviac spodná časť tváre, chrbát mám katastrofálny, nedávno začalo aj na stehnách...no koniec...starám sa o seba, používam kvalitnu kozmetiku aj krémy, ale je to určite nejaký vnútorný problém...zatiaľ neviem aký, ale teraz na jesen to idem nejak poriešiť...Takže tolko, moje celkové zhrnutie - myslím že v mojom prípade by sa akné vrátilo po akejkoľvek hak.

siisa 25

ja ju pouzivam uz tiez pol roka na akne a predtym som mala diane 35 co je vlastne to iste len od inej firmy,no ale teraz mi to moc nezabralo a predtym hej,ale aj tak sa mi zdala na plet lepsia hak yadine,a teraz som sa zacala umyvat dubovou korou a poviem Ti ze je to lepsie ako repik a kamilky a o dost ale to je moj nazor