Dá sa viesť plnohodnotný život bez priateľa?

Príspevok v téme: Dá sa viesť plnohodnotný život bez priateľa?
slnecnica20

Mám 20 rokov a v živote som nemala priateľa. Študujem na univerzite, som samostatná a viem čo chcem, v podstate sa mi darí vo všetkom až na túto oblasť. Pomaly z toho začínam byť aj zúfalá, chlapi s ktorými som pár krát bola vonku boli príšerní a tí čo sa mi páačia o mňa nemajú záujem. Pomaly začínam byť frustrovaná keďže mi ani len výhliadka založenia si rodiny mi nehrozí. Žijem sama v podstate už od 16-tich a žúrovanie po nociach a hľadanie si priateľa ma už smrteľne omrzelo.
V podstate už strácam o všetko záujem. Dá sa vôbec viesť plnohodnotný život bez partnera?

dobra vila

Moj nazor: Samozrejme, ze da (ale zavisi to aj od povahy jedinca, niektori samotu nezvladaju - ale aj deti mozes mat bez toho, aby si chlapa mala, trebars umelym oplodnenim atd... to len ze sam byt clovek fakt nemusi ;) )
Ale ved ty mas 20 rokov, hovoris, akoby to bol koniec sveta, ved si mlada :). Rob si skolu, vzdelavaj sa, buduj karieru a ani sa nenazdas, isto natrafis na niekoho s kym si budete vyhovovat...ved mas 20...absolutne ziadny dovod na panikarenie.