Feng - Suej a zdravie

Príspevok v téme: Feng - Suej a zdravie
ricky

Čo si myslíte o feng-šuej? Má to naozaj vplyv v ľudskom živote? Našiel som na tejto stránke -odkaz odstránený- Zvažujem prestavbu domu, neviem či má význam osloviť architekta,ktorý robí podľa zásad feng-šuej. Využili ste už niekto služby takého poradcu? Zaznamenali ste nejaký účinok? Ďakujem vám za odpovede.

LucieBílá

Najlepšia farba na svete je biela. Je to farba čistoty. Dobre odráža svetlo, ktorého je v zime a v noci málo. Svetlo súvisí s psychickou pohodou, vylučovaním serotonínu. Pri stavebných úpravach alebo po zabití komára nie je problém trafiť otieň farby.

ricky

A už keď sme pri tom - na tej stranke nie je ani jeden ineriér s fialovou, oranžovou alebo žltou stenou. Jediné, čo tam je oranžové sú dve kreslá, ale tie tam nijako nerušia. Je to príjemné.

ricky

A aké farby by si chcela? Mne sa to náhodou veľmi páči. Hneď by som to prijal. Je to plné života a optimizmu. Ale je to vec vkusu a asi aj potreby. Každý sa obklopí takými farbami, ktoré sú mu príjemné. Nikoho nemusí poraziť, lebo má právo si vybrať. Môžeš si steny namaľovať ako ty chceš.

ricky

No, to si toho veľa povedala, Lucka Bílá. Ja som skôr potreboval vedieť, či je na tom niečo pravdy. Tam na tej stránke sú krásne interiéry, vyzerá to veľmi príjemne. V takom by sa mi dobre bývalo, len či to, čo sa tam píše, je aj naozaj reálne.