SD hrobonova

ojka

tak na hrobonovej je aj tá spomínaná HOPA, to je zmiešaný intrák,.... niektoré časti sú podla mna nezlučitelné s bývaním, ale hold, študent si nevyberá, študent býva....a sú tam aj nové zrekonštruované časti, a tam to vyzerá už kapanek "luxusnejšie".... ale ako bolo spomínané, je to dosť hlučný a zabávajuci sa internát, kedže tam má euba ubytovaných najviac študentov.... ja čo som tam zoparkrat na navšteve bola, tak žiadna kontrola, tam sa prehrnie dost ludí... v noci sem tam zasa ludí odkontroluju na vratnici....
a s DOPOu zasa skusenosti nemám, čisto dievčenský, taký tichší, kedže to žije všetko hore na hope,...viac o nej neviem . Ale zasa je dobre, že jedelan je blízko, i ked neviem, jak sa tam varí =) ale vraj lepšie ako po minulé roky...

pistik

pustia, ale iba pocas navstevnych hodin..ak budes sikovna, ta sa da aj prepasovat, mne sa to par krat podarilo...:)

miska_f

ja som v zivote nebola na žiadnom intráku a vôbec neviem ako to tam chodi :(

ked je to babsky intrak , to znamena ze ked mam priatela tak ho nepustia dnu ? :D

Pistik

asi mas na mysli babsky intrak..
tak prajem vela stastia, pre mna osobne to bola dost narocna skusenost..vsade same baby, ked si hlucna po 22hod, tak ti buchaju na stenu, lebo uz chcu spat....takze kludu tam budes mat na 100% dost..
na zabavu je idealny horny zmiesany intrak..HOPA..min 2x do tyzdna nejaka hromadna zurka..vrelo odporucam, hopa akcie su legendarne

good luck