Problem vo vztahu

Príspevok v téme: Problem vo vztahu
natalia123

Ahojte ludia. Mam vztah rok a pol a problem spociva v tom, ze mam ziarliveho priatela. Mam celkom velke prsia k svojej postave a stale, ked ideme po ulici zakryva mi vystrih, pozera sa na chlapov ci sa mi nahodou niektori nepozera na prsia a ked ano, tak uz na mna krici, ze vyzeram vulgarne. A to ani nie su velke vystrihy. Vyhraza sa mi, ze ma opusti, ked ho nebudem pocuvat.Vraj sa zena nema pravo hadat so svojim chlapom. V zime je ako tak klud, ked nosim rolaky, ale v lete je to hrozne. Stale mi vycita, ze preco mam take velke prsia, ze len putaju pohlady chlapov. Mne sa nechce sa s nim stale hadat, ale nechcem ho opustit, lebo ho lubim...co mam robit, poradte mi prosim...

nikki.7

Ja mám ten istý problém,tiež mám veľké prsia a partnerovi sa nepáči,keď sa mi nadržanci hľadia len do výstrihuktak jednoducho výstrihy nenosím.A keď áno,tak len v prítomnosti priateľa.

Takýmto spôsobom je náš problém vyriešený.Nežiarli on a ja sa cítim byť "oblečená".

odpovedam

ak ta neberie taku aka si, tak si aj ty vyber na nom nejaku absurdnu vec a vyhadzuj mu to na oci, ze preco sa taky narodil, ked tebe to prekaza...

nenechaj sa nim zhadzovat, bud sama sebou a vysvetli mu, ze nema pravo ti vycitat velkost prs, za ktoru nemozes...

janab

Otázka stojí tak, či tebe to neprekáža, že ti muži civia na prsia? Práveže ich maš veľké, tak treba ich trochu asi maskovať, ked to mužov dráždi na ulici. Možno si exhibicionistka a páči sa ti to ako reagujú..nemusí byť partner žiarlivý, proste ho to možno uráža, že jeho priateľka je stredobodom pozornosti kvôli jej a "jeho" prsiam..miluješ sa s ním, ano?..Pre zachovanie rovnováhy treba na každej strane ubrať. Ty trošku zakrývaj tie svoje veľké prsia a muži sa prestanú kukať, alebo bud vyzývavá a rozbiješ si vzťah. Myslím si, že to nemá nič spoločné so žiarlivosťou, jeho to proste uráža..(alebo sa za teba hanbí..)to akoby si išla po ulici s priateľom, ktorý má viditeľne veľké prirodzenie a všetky ženy na ulici by ti ho očumovali a ty akože čo?..bolo by to o,k.?..

Cashia

to nie je riešenie, že nebude nosiť výstrihy..za žiadnych okolností nemá právo ti takto rozkazovať čo môžeš nosiť a čo nie.Môže ti povedať svoj názor, čo sa mu na tebe páči a čo nie ale rozhodnúť sa musíš SAMA..sorry, ale ten tvoj je nezrelý a zakomplexovaný chlap keď sa takto k tebe správa..dokazuje to tým, že ti vôbec neverí..ver mi, že to bude len a len horšie keď teraz ustúpiš..nech ho akokoľvek ľúbiš budeš s ním nešťastná,pretože s teba spraví chuderku čo bude radšej ticho, lebo však "žena nemá právo (!) hádať sa so svojim chlapom"..táto jeho veta ma fakt dostala..

jeanny

ten tvoj chlap je odkial, z pakistanu??? zena nema pravo hadat so svojim chlapom? to kde vycital...preco si vobec snim

vevericka

nepaci sa mu velkost tvojich prs???preboha a to sa da vobec vycitat??ved za to clovek nemoze (pokial si ich neda chirurgicky spravit)
ak naozaj nie su tie vystrihy privelke, nema ta co buzerovat..vraj zena nema pravo hadat sa so svojim chlapom..tusim ma pravidla z 15. storocia..takto vztah nevyzera..

bibi1234

jednoduche, nenos vystrihy... Ja ich tiez nenosim, lebo mi prekaza, ked mi tam uslintanci cumia... A chcem, aby ma ludia respektovali a posudzovali podla vysky mojho intelektu, nie podla velkosti prs...