neviem ako dalej

Príspevok v téme: neviem ako dalej
KIKA555

ahojte. ani neviem ako zacat. mam 21 rokov a som v takej situacii ze ani sama neviem ako si mam poradit a ked mi aj niekto poradi tak neviem. mam priatela s ktorym sme spolu rok.na zaciatku bolo vsetko fajn teda celkom.. lenze pred par mesiacmi som zistila jeho jednu velmi zlu vlastnost. a tou je ziarlivost.. v jednom kuse ma podozrieva vymysla si na mna. proste je toho strasne vela aj to aspon skratim.ja uz miestami nevladzem ked pocuvam tie jeho scenare co ho napadaju neznasa vsetko muzske co je okolo mna. neznasa mojho brata a to som ja s mojim bratom mala celkom dobry vztah az kym som sa nedala dokopy s tym mojim priatelom kt ho neznasa.. neznasa moju skolu pretoze sa tam dostavam do kontaktu s ludmi tak ziarli uplne na vsetko co sa okolo mna mihne.. miestami si pripadam ako nejaka babika s porcelanu kt uplne chrani pred vsetkym ale ja sa uz idem z toho zblaznit. ked sme spolu nechodili mala som plno kamaratov kamaratky chodila som sa zabavat proste uzivala som si zivot a zabavala som sa ako normalna mlada baba.. jemu postupom zacalo vadit vsetko.to ze chodim na pokec na fc musela som si vsetkych vymazat z telefonu vsetko mu vadi, kamaratky s tymi sa stretnem uz raz za 3 mesiace. keby nechodim do skoly tak sa uplne zblaznim vsetko mi kontorluje.. byvalych kamaratov ked aj stretnem a nahodou ich podzarvim tak pocuvam ze akym tonom som ich podzarvila a co s nimi mam. podla neho sa len kurvim a s kazdym.. so susedmi v skole doma vsade.. a aby toho nebolo malo bezdovodne nechapem preco ma neznasa jeho cela rodina skor jeho matka. uz na zaciatku som si s nou nesadla ale postupne to boli take konflikty ze k nim uz ani nechodievam a s nou sa absolutne nebavim. ja ho milujem aj napriek vsetkemu co mi robi aj ked sa hadame ale proste navykla som si na neho.. a nechapem ako z tohot celeho von.rozum mi vravi neh okamzite odidem z tohot vztahu ze tu nemam co robit ze toto neskonci dobre a srdce mi hovori ved ho lubim. ja viem kazdy mi tu poradi neh sa s nim rozidem to nema cenu ale ako sa mozem od neho odputat ked som vsetkych stratila a ledva sa mam na koho obratit.. a ak aj mam tak vsetky kamosky maju frajerov su stale s nimi. ked si aj poviem ze uz koncim vypnem mobil a zachvilu ho zapnem a ked mi zavola tak hned mu zdvihnem a odpustim mu. a vzdy ked sa hadame tak takmer vzdy som ja ta kt sa mu ospraveldnuje ani sama neviem za coo a proste on mi vyhadzuje na oci ako sa kurvim a ze ja ho uz nelubim .. mietsami mi to pride jak tyrania z coho ma on vysmial ked som mu to povedala. prosim vas poradte mi :( budem velmi rada.. lebo ja na taketo trapenie vek nemam

KIKA555

dorotka00 : nemyslela som to vobec v zlom som clovek kt je empaticky len som cakala odpovede na moj problem s kt si neviem rady a dakujem ze mi prajes krasny zivot podobne aj ja tebe.. o tvoje rady nestojim

KIKA555

a este nieco.. riesit problemy v alkohole mi moc rozumne nepride ... mala som otca alkoholika a viem co to je takze zo zufalstva sa opijat :/ moja matka mala tiez tazky zivot mala nas troch boli sme male decka a otca kt sme mali na krku 11 rokov denno denne bol spity a neznizila sa na taku kokotinu ako je alkohol.. a teraz sa nam tiez moj brat a jej syn otocil chrbtom nevideli sme ho 6 rokov a neurobili sme mu vobec nic . tak ty mi nevrav ze co si ja zasluzim videla som co je to bolest . len som chcela pomoc a nie aby ked ja si nieco zalozim neh mi ludia daju radu tak pride niekto druhy a budu radit jemu a ja si mozem ist piskat a este ty sa ides do mna pustat .. dakujem

dorotka00

Takze zivot s tvojim milym ti nepripada krasny? V tom pripade si si uz svoj problem vyriesila, nie?
Popriala som ti zivot s tvojim ziarlivcom a tebe sa to nepaci, tak nad cim este vahas?

KIKA555

dorotka00 : nemyslela som to vobec v zlom som clovek kt je empaticky len som cakala odpovede na moj problem s kt si neviem rady a dakujem ze mi prajes krasny zivot podobne aj ja tebe.. o tvoje rady nestojim

dorotka00

KIKA, ta podla toho posledneho prispevku si toho ziarlivca zasluzis. Ostan s nim a uvidime, ci v 50ke nebudes zufalo vypisovat na podobne fora a kazdy na teba bude kaslat.

KIKA555

samucinka : to mi ej velmi luto ale mohli ste si zalozit vlastnu temu ja cakam rady na moju situaciiu super ze ja chcem pomoc a pride niekto napise svoj problem.. takze ja som pre nekoho neco zalozila a na mna kazdy kasle

samucinka

... je mi hrozne .. preto, ze som uplne sama, mam cez 50 rokov, zijem sama, s dcerou sa vobec nestakam, lebo ona nechce - strasne sa preto trapim, som skusala niekolkokrat sa s nou skontaktovat, ona ma proste odmieta, lebo som jej vela mudrovala do zivota, ona ma viac neche vidiet, vazne sa nic viac nestalo, nic vazne - je vydata a syovi tiez nakazala odmietavy postoj ku mne, on valstne uz o mne vela ani nevie.. lebo dvera vsetko atakovala... cast zivaota - 5 rokov som sa sy tym zmierovala, ale to proste nejde - mam syna, ktory nema na mna cas, stale sa vyhovara, ze ma vela roboty ... a tak som sama, zijem sama, som bez prace a dmes osm sa opila, uz nevladzem mam pocit, ze vsetko je moja vina, trapim sa, len mi nberadte ist za kamaratkou . lebo moje kamaratky o nicom netusia . hanbim sa zato a uvazujem o sebevrazde . ved naci sin tu a vlstne pre koho.. som si uvedomila, ze ked to spravim, nikomu chybat nebudem.. takze len hladam ako to spravit, navys e som velmi chora, musim ist na dve operacie- len starost so mnou - naco som tu???

KIKA555

kikusa33 : chcem radu v tom ako sa mam od neho odputat.. som sama.. vsetkych som koly nemu stratila (alebo asi koly sebe ked som to dovolila).. bojim sa strasne pocitu samoty toho ako mi bude chybat .. neni vzdy takyto.. ma aj dobre vlastnosti a vie byt velmi mily. ale ja viem mal by byt stale mily a nie len obcas..