hrozne ma to vzrusuje

Príspevok v téme: hrozne ma to vzrusuje
karci22

Caute volam sa Karol pracujem v jednom hoteli kde sa mi pacia dievcata ktore sem chodia obedovat vecerat som kuchar , nemam dievca lebo som velmi hanblivy len stale onanujem aj v praci moje semeno dam do kremu do segedinu napriklad.... a potom naberem jedlo a sledujem ako kolega casnik to da dievcati zjest a ona to zje..... velmi ma to vzrusuje

GiovanniX

pocul som uz ze do salatov,ked ziaci robia tak napluju akoze nic,ale ze semeno vytrasies ako kuchar..ked ta uvidi dakto co povies?ze to je bielko z vajca ? :D

Sue..

jasneee,isto je v tej kuchyni sam a veselo si tam moze nad panvicou honit..a keby ho aj ktosi capne ,nic to..sak s chutou ochutna...riaden magor..dobru chut k obedu ble:/

blondska

no fakt nechutné ale je to aj tak podľa mňa vymyslené a ak to pravda je tak ten dotyčný by sa mal ísť liečiť a ktožvie čo by mu tam dávali do jedla možno by sa mu tam aj vycikali aj vykadili a s chuťou by sa pozerali na to ako to žere....... ja osobne by som mu napľula do tváre a do toho segedínu by som mu namočila papulu fas jeden

ShaulaThalit

Ano? A vieš čo mňa vzrušuje? Keď nejaký trtko ako ty si otvorí hubu na luft a píše do placu takéto chujoviny. Vzrušuje ma to do nepríčetnosti, si predstav.......