manifestna tetania

Príspevok v téme: manifestna tetania
jaeny

Dobrý den,pred mesiacom som dostala prví krat záchvat.Začala mi trpnuť tvár,krče mi krutili končatiny,prestala som vidiť,nemohla dychať a nakoniec som odpadla.Rzp ma odviezla do nemocnice.Po všetkých vyšetreniach určili diagnozu manifestna tetania.Može mi niekto povedať viac.Zainformácie dakujem.

jaeny

čauko ooo,na kosti mi odporučil RNG "BONE REINFORCER a magnézium,skúsim to objednať ale asi len telefonicky nemajú nákup cez net

ooo

Hm, RNG tá reklama je fakt skvelá, aj tá stránka. Ale ktoré z toho sú minerály na kosti. Čo brať na únavu a tetániu...? Dá sa aj cez internet objednať či ako? Idem si to v kľude popozerať

ooo

5x denne? Ty brďo, tak to si asi zvýšim dávky... Len ja mám nízky tlak, tak sa bojím, že mi ho fest zrazí... Skúsim prejsť teda aspoň na 2 zatiaľ :)

jaeny

čauko RNG,chcela som ti povedať tá reklama je proste SUPER,aspoň sa nemusí dlho hladať.Našla som ešte podobné stránky na www.multivitamins.sk,pozri sa prosím ťa,dík,pá

ooo

Ahoj, ee, nemám Skype ani ICQ, moja mašinka to nezvláda... Ja pokračujem normálne. Mne moja psychiatrička o polovicu dvihla dávku, beriem raz denne to MagneB6, neviem, či to stačí, lebo tá doktorka mi povedala, že si ho mám naordinovať sama a čakám, čo sa bude diať. Psychiatrička je perfektná ženská, tak jej verím, uvidíme... Inak tí neurológovia sú fest divní, kašlem na nich

jaeny

čauko ooo,ja som dnes bola na kontrole na neurologii,lekár sa ma spýtal ako mi je a to bolo asi všetko,že mám postupne prejsť na nižšú dávku čiže polku a za 4 mesiace sa uvidí,asi za 5min. som bola za dverami a ty ako pokračuješ,nemáš SKYPE?pá