Prvé milovanie

Príspevok v téme: Prvé milovanie
LaBonita

Zaujímal by ma hlavne ženský, ale v podstate aj mužský pohľad na takýto "problém" .

S mojim novým priateľom sme sa najprv stretávali cez víkendy. V poslednom čase je to častejšie - aj cez týždeň....zoznámili sme sa navzájom s rodinami. Postupným zbližovaním nadišla, samozrejme, aj otázka milovania. V zásade neuznávam,ak niekto rieši tieto veci 1-2 týždne po zoznámení, ja potrebujem toho človeka trošku poznať a musí tam byť aj niečo viac, aby nešlo len o nejaký čisto fyzický kontakt. Priateľ by bol rád tomu už aj oveľa skôr, ale ja som to tak jednoducho nechcela a on to jednoducho rešpektoval. Teraz ( poznáme sa asi š mesiace) by som aj ja rada :-D, ale narazili sme na "problém".
Vždy keď dôjde na takúto situáciu ( nič neplánujeme), tak je to u nich doma a skoro vždy je niekto aj doma. Či už jeho sestra s priateľom, alebo ich mama, alebo sa jednoducho má niekto vrátiť každú chvíľu domov a pod. A ja proste nemôžem, keď viem, že je vo vedľajšej miestnosti jeho mama a pozerá telku, alebo počujem debatovať jeho sestru s priateľom.
Najprv som si myslela, že mu to dôjde, keď nám raz sestra vbehla do izby a ani som nevedela potom, ktorým smerom mi letela podprsenka....ale nedošlo.....tak som sa skúsila "premôcť", že to teda nejak predsa len musí ísť = naozaj som to veľmi chcela, ale potom som počula kľúče v zámke = jeho mama sa vrátila s poobednej smeny, potom začala štrkotať taniermi v kuchyni a bolo po romantike....steny v byte sú tenké a ja som sa jednoducho nedokázala uvoľniť.....
Keď som teda videla, že to nepôjde a že mu to ani samému nedôjde, hodila som o tom diskusiu.....že jednoducho, takto to nepôjde - s ľuďmi vo vedľajšej miestnosti, že po čase, keď budeme spolu dlhšie, bude to lepšie, a aj naši rodičia budú zvyknutí na nás, už to bude iné, ale nie takto na 1X.....a že by sme si teda mohli spraviť pekný víkend napr. niekde na chate a ........
Ale nedočkala som sa pochopenia,.... argumentoval tým, že už nie sme deti ( ja 27, on 28), že sme dospelí ľudia, že keby som naozaj chcela, tak mi také maličkosti nevadia a že si nemyslí, že nejaká chata s fľašou vína to vyrieši, Keď nechcem, tak nechcem....
Odvtedy je urazený alebo nahnevaný, neviem.....a odmeraný....

Ja vážne teraz neviem, či som fakt precitlivelá a chcela som tak veľa, alebo ......

GiovanniX

LaBonita mas u mna respekt,ze si rozumne dievca a nedas len tak chlapovi...a neverim,ze sa neda nacasovat dako,aby ste boli sami doma.Ja by som to riesil asi spolocnou dovolenkou a tam by vas nikto uz nerusil(okrem personalu :D )

jajka001_

no prvy krat by to malo byt pekne. a tym skor ze nie ste uz deti a mozete si ten vikend na chate ci v hoteli dovolit zaplatit. nie potajomky ako pubertiaci v izbe s mamou za dverami
ten natlak a neochota sa mi nepaci. keby mu na tom naozaj zalezalo tak nema problem ist na chatu.