Nepríde vám to čudné ???

ta3

sisa333, nie nepride, si normalne dievca so slachetnym zaujmom o zvierata a na tom, ze to nie su este prave chlapci, nie je nic zvlastne, nic si nepremeskala, neboj, urcite pride cas, ked stretnes chlapca, ktory Ta zaujme a ja Ti zelam, aby Ta nesklamal, lebo kto ma rad zvierata, urcite je skvely clovek, ktory si lasku zasluzi, vela stastia

Asad

sisa333

Pokiaľ robíš to čo ťa baví, tak si normálna. :) Len za to, že väčšina robí iné veci ako ty, neznamená, že nie si normálna, buď sama sebou a nenechaj sa ovplyvniť. :)

sob rudolf

sisa333, nie. Tebe áno? Prečo? A prečo tvrdíš, že vlastne ani nie si pekná? Najprv vravíš, že nemáš záujem, potom naznačuješ, že predpokladáš nezáujem aj zo strany chlapcov. Mýlim sa?

nikki.7

podla mna nie je na tom nič čudné....tiež máme jednu slečnu v rodine,ktorá miluje zvieratá a malovat sa začala až teraz,ako odišl an astrednú mimo domova..

je to v dnešnej dobe práveže pekné,že sa nekvačkáš niekomu po krku.

klobúk dolu a nezúfaj,na všetko máš čas a určite príde aj pre tebe ten pravý a bude ta to potom tahat aj inam.

janab

chcem ťa ubezpečiť, že si normálna a máš veľké šťastie, že vlastne dospievaš postupne, uchováš si do neskorého veku mladú myseľ..si hravá a to je dobre..z mojej skúsenosti žena je zrelá na vzťah a rodenie detí v 30-tke a muž..no..to je otázne..niekto ani v 60-tke rozum nemá...ale všeobecne muž dozrieva a má už rozum určite po 30-tke..nie skôr..treba si užiť čo patrí tvojmu veku a určite to nie je sex a muži..takže je to tvoje plusko...

bibi123

sisa, ja sa Ti ani necudujem, ja som na gympli mala skaredych spoluziakov a este v 18tich sa spravali ako deti, ze nas dievcata volali priezviskami!!! takze keby som v tom case nestretla o 10rokov starsieho chalana a nedali sme sa dokopy, tak si o sebe myslim, asi ze som na zeny:O))) jednoducho, chalani su psychicky pozadu za dievcatami.. Myslim si, ze keby si stretla niekoho starsieo, ktory by vyznaval podobne hodnoty, tak by Ta urcite zaujal...

bibi123

sisa je to absolutne v poriadku:O))) zvieratka ocenia Tvoju pozornost ovela viac ako nejaki chlapci v tomto veku.. takze teraz sa im kludne venuj, ked pride cas, najdes si priatela...

dexter

co by na to malo byt cudne? niekto nema frajera do 30, niekto v podstate cely zivot...
pacia sa ti nejaki chalani aspon? v 17 by uz mohli :), ale keby aj nie nic sa nedeje...