ovocie večer

iwus93

Alchamilka
akurát som si dala 2 jablčka na olovrant a asi aj večer si dám, sú super, snažím sa jesť zdravo, no dneska na obed bolo bravčové mäso a ryža, dala som si málinko, no čo už rodinné obedy, musím to nejak prežiť kým sa odsťahujem
a samozrejme pohybu mám dosť, som teraz chorá, nemôžem cvičiť, strašne mi to chýba
aj ja tebe držím palce

simka111

Neviete mi niekto povedat ci ma ucinok stava z hrozna alebo celkovo ovcna stava ak ju pijem nalacno ale pol hodinky pred ranajkami???? Alebo by som mala ranajkovat neskor???? :D

alchamilka

karlicka: no tak to robíš dobre :) vlaáknina je vo všetkom ovocí... ale na jabláčkach jed obré , že znižujú "zlý" cholesterol (intenzívnejšie) iwus93> čo je isté z ovocia sa nepriberá len z varenej stravy = čokoládky, čipsy... atď ale ryža je zdravá aj ked je varená ja osobne som jedla strašne nezdravo a som štíhla ale ide mi o zdravie tak sa snažím zdravšie držím aj tebe palce ;)
*nezabudni na pohyb

karlicka

alchamilka :
ja som to iba počula,samozrejme že ja ovocie jedávam aj večer a chudnem aj tak...
a hlavne jablčka zbožnujem. jem ich každý deň - vláknina

Futuristka2

R: čierny chlieb so šunkou a mozarelou
O: Kuracie mäso s ryžou a zelenin. šalát
a dve hodiny po obede jablko....inak jablko jedávam aj večer ked prídem z aerobicu alebo z iného cvičenia na doplnenie energie...

lukyjeff

Iwus: Ovocie vždy s bielkovinou. Ten jogurt je dobrý alebo tvaroh, acidko či kefír čo máš rada. Ako napísala lilikus večer zelenina a bielkovina nie cukor! Sprav si nejaký šalát a zajedz to tvarohom, jogurtom alebo si do toho daj nízkotučný syr alebo vaječné bielko uvarené natvrdo... alebo rybu kuracinu to sú bielkovinky

iwus93

fuuha tak toto je fakt nerozhodné...
niekedy nestihnem zjesť ovocie doobeda tak si to vynahradím na večeru alebo na olovrant
ja už neviem teda čo si mám dať na večeru, z chleba sa priberám z rožkov sa priberá, tak potom čo mám jesť ked sa zo všetkého priberá aj z ovocia?