trasenie

Príspevok v téme: trasenie
kamenzde

viem ze takato tema tu uz existuje ale mam troska iny problem.
moj problem spociva v tom ze sa mi trasu hlavne svaly ruk a to neustale niekedy (dost casto sa objavuje trasnie svalov celeho tela.ak sa na to sustredim a chcem to zastavit roztrasiem sa este viac robi mi to problem hlavne ked jem alebo nesiem pohar s napojom a snazim sa ho neviliat tak sa vzdy strasne roztrasiem a vsetko povilievam.mam 19 rokov no tento problem mam odmalicka co si spominam ..sice som sa stym naucil zit ale chcel by som zazit pocit normalnosti bez triasky...dakujem za rady:( som zufali z toho vsetkeho

marco11

toto iste mam aj ja presne ze ked sa na to sustredim aby som sa netriasol tak to zacne este viac myslim si ze to je nieco v psychike hlavne sa mi to deje ked som nervozny alebo tak... nemam cas ist k doktorovi lebo som malokedy v mieste mojho bydliska, fakt keby niekto vedel o nejakych liekoch proti tomu ocenil by som to je to hnusne nieco

martinaXXX

no tak to vazne neviem, nie som odbornik...ako hovorim, k doktorovi, nech ti zoberie krv a urobi rozbor mineralov, mozno mas len malo ja neviem kalia alebo tak..fakt nie som odbornik...kazdopadne zajtra chod a napis ako si dopadlo..budem ti drzat palce..

kamenzde

poskusal som uz vselico ale ako som pisal mam to odmalicka ked som este nevedel co su to cigarety. vrodine to nema nikto..myslis ze sa to moze vyskytnut len tak ked to nikto z rodiny nema?

martinaXXX

NO ja si myslim, ze urcite ano, pretoze poznam rodinu v amerike a oni maju parkinsona vsetci, u deda sa prejavila v neskorsom veku, aj u jeho surodencov, a u jeho syna este nie, ale ma vnučku, ktora ma okolo 25rokov a ma uz aj dieta a u nech sa chudatko takto choroba prejavila teraz....no neviem...nie som odbornik...zajdi zajtra k doktorovi a povedz mu o svojom probleme, na to su tabletky a budes mat normalny zivot. ma niekto tuto chorobu v rodine?
alebo či to nemas z drog? nedrogoval si neiekdy?