Večera

smajliQa

a alchamilka ma pravdu... piskoty su dost nevhodne...aj ked ----rano ok,,, tym nic nepokazis... ale asi by som to nechala len na tych bananoch.. kedze ja na ranajky popapam maximalne 1 velky banan....ale kazdy je iny..

smajliQa

a luciii.... myslim ze mas jedalnicek na zajtra prichystany fajn.. len by som rada vedela, ktora cerealna tycinka ma 60 kcal.. lebo to mi nejak nesedi.... aaaa co sa tyka tych susenych jablcok.. tak ja by som to urcite vymenila.... ja sa nemozem zbavit pocitu, ze v susenom ovoci je cukor..ktory by som nikdy nezjedla.. na vecer uz vonkoncom nie.. inak jedalnicek super :))

lenka45

smajliQa
ved to.... clovek sa snazii aproste stale tam vidi tú 6-tku... ale tak dufam ze sa to casom pomalinky zmení :)

smajliQa

lenka45 ...60tka je kriticka hranica, ktora sa prekonava velmi ale velmi tazko.. ale ked ju prekonas, tak si daj pozor....staci sa trosku kontrolovat, a nepriberies.. okrem toho.. je to tam velmi vidno.. ten rozdiel..neviem ci je to aj psychikou,,,,ale.proste je krasjie mat na zaciatku 5ku..clovek sa lepsie citi, aj ma krajsi,, lepsi pocit :)

alchamilka

raňanky... no tie piškotky by som vynechala sú totálne nevhodné možno sem tam ale za plnohodnotné sa nepovažujú banány v pohode dobijú energiu

DESIATA : mandarinyk dobre ale neviem neviem tá cereálna tyčinka

OBED: fanstastický len ešte aké cestoviny ak celozrrné tak naozaj super

Olovrant : jogurt dobre , ale aký ak s probiotickou kulturou nesladeny nie smotanový čokoladový a podobné gebuzinky tak fajn ale ak ti nechutí nesladený jogurt daj si tam med , ľanové semienka , ovsené vločky ovocie (aj sušené)

Večera: radšej bielkoviny ale ak ti chutia jablká tak dobre :) vláknina je veľmi prospešná telu a hlavne hrubému črevu tak aby sa potrava ľahko trávila potrebuje vlákninu a ty si mu ju práve dodala tou večerou v sušenom ovocí je viac vlákniny no menej vody :)

lenka45

baby dnes rano bolo na vahe 61 kil... ja uz chcem konecne pod tou 60-tkou!!!! Aspon 59,9,len nech tam uz je tá 5-ka :/

Lucii

smajliQa ..no teraz aj celkom mozem len sa bojim ze sa kg vratia ked budem takto "zhresovat":D....ozaj co si myslite o tomto jedalnicku?
r: 2banány pretlacene s piskotami(asi 10ks)
desiata: dve mandarínky, cereálna tyčinka(60kcal)
obed: brokolica s vajickom a cestovinami
olovrant: jogurt
večera: sušené jablká

smajliQa

lucii.. inak pri 48 kilach si mozes dovolit aj tri krupice za den :D...mimochodom, ako som sa teraz pozerala... ty papas rovnako ako ja..

smajliQa

krupica ma tak malo kalorii???? kks...no jasne..sak ale ked kazdy si tam nagebre pol kila cukru a granko...nehovorim uz ani o masle..skorici.. a neviem com, tak bodaj by sa z nej nepriberalo.... inak.. ja tomu moc neverim....podla mna je krupica ovela kalorickejsia.....ved sa dava malym detickam papat..aby rastli, vyvijali sa... a pod.... takze.. pre mna krupica rozhodne NIE!!!

alchamilka

lenka54: so zdravým stravovaním je to tak :/ hm , chápem že nemáš čas tak skús si to nejak prispôsobiť podľa seba