Strojcek na zuby - fixny alebo nocny

rew

fhjf> aj ja hlasujem za fixny.. nosila som snimatelny este davno.. mala som ho rok mozno viac.. neznasala som ten pocit bolavych vykyvanych zubov stale rano po dostiahnuti strojceka (dlho som s toho mala nocne mory ze mi vypadavaju vsetky zuby :D), liecba bola pomala a nikdy som nemala zubky uplne rovne.. teraz v 25-ke som sa rozhodla pre fixny, uz po par mesiacoch vidim rozdiel, sice si castejsie musim cistit zuby ale inak mi to pride praktickejsie.. a pomohol mi zbavit sa mojej zavislosti na zuvackach :P

jajkafr

ahoj
radšej si daj fixný ten budeš nosiť kratšie a výsledok je zaručený... ja som mala 17 keď som si ho dala a nehanbila som sa mala som klasický kovový teraz mám krásne rovné zuby a neľutujem, ale budem si musieť dať znova kvôli problému so zhryzom ktorý zubár vtedy nedoriešil teraz mám 21 a strojček budem nosiť znova a nehanbím sa za to a určite si dám fixný za rok mám rovné zuby a problém poriešený :) navyše dá sa dať aj estetický porcelánový s priesvitnými kladkami takže ho nevidno

iwus93

Daj si fixný, mne ten na noc absolútne nepomohol, teraz mám krásne zúbky, však za tie 3 roky čo som to mala, tak výsledok musí byť, ešte stále mám ale dole, zuby ma nejako neposúchajú, ale už je to na lepšej ceste
teraz nosím na noc takú priesvitnú somarinku na horných zuboch, sú to odtlačky mojich zubov, aby sa zuby neskrivili ako boli, zo začiatku sa to má nosiť 24 h denne okrem jedenia a potom neskôr celé popoludnie a potom už len na noc

Najčítanejšie články