Kvalitny oralik...

Príspevok v téme: Kvalitny oralik...
Tommy°Lie

Ahojte ľudkovia... V podstate ani nepotrebujem nejaké veľké rady, ale chcela by som s Vami prehodiť pár slov o skúsenostiach s oralom...
Môj partner, ako aj ja orálny sex milujeme a je základom nášho sexualného života... Viem, že to ,, ako na to ,, sa nedá encyklopedicky určiť, pretože každý človek to ma rád inak a každého vzrušujú iné veci, ale i napriek tomu, by som uvítala keby ste mi tu napísali ako to máte radi vy ( poprosím len skúsených človiečikov nie nejaké deti čo tu náhodou zablúdili ), pretože i keď je môj partner spokojný verím, že existuje niečo čo sme ešte neskúšali a náš orálny sex bude opäť o niečo vzrušujúcejší a krajší...
Ďakujem za pár dobrých rád, a prajem Vám príjemné sexuálne hrašenie :)

AdamKrt

Tak som skusal tu kombinaciu cajikov s partnerkou. Horka chut, musel som tam pridat este nejake ine cajiky na osviezenie.

Pocitovo to so mnou nerobilo absolutne nic. Krtkov krtko bol pripraveny ked bolo treba, ako obycajne.

Ale na druhu stranu, tazko povedat, ci za to moze i ten caj, ci kopec dalsich veci, prezil som s priatelkou nadherny vikend s cca 7 hodinovym milovanim v jeden den /dalsi den uz iba 5 hodinove/ :) Sli sme spat tak po milovani uz vlastne tak skoro az nad ranom a bol som napodiv celkom sviezi, ze by som sa kludne miloval i dalej. Len priatelka uz mala dost.

AdamKrt

Tommy°Lie:

predsa len nieco. Vid v mojej teme o bublinkach. Mozes aplikovat na sebe, ci na priatelovi. Zaujimave degustacia, ale aj pocity pri bublinkach.

www.zdravie.sk

Zda sa vsak, ze miestne uzivatelky to radia ako hodne rizikove. Ale to je osobna volba kazdeho. Kde dnes neni riziko... :)

Tommy°Lie

AdamKrt
Keby si ty vedel čo všetko nepriaznivo pôsobí na spermie, tak sa bojíš aj nadýchnuť :D :D :D
S partnerom sme skôr ako sme sa rozhodli pre kúpu, pretože to naozaj nie je malá investícia , prediskutovali klady a zápory s lekármi, a môžem ti povedať, stretli sme sa s jediným jednym záporom, a to keď nám lekár povedal že počas sexu môžu byť viac namáhané niektoré časti tela, pretože vyžadujú lepšie spevnenie, čo môže byť následkom svalových horúčok, ale že to je vecou cviku, aaa snáď ešte jedno menšie negatívum, neurológ nám neodporučil využívať túto posteľ doživotne t.j. na starobu by sme si mali zabezpečiť postele s kvalitným matracom ...

Ronaldo

pohladaj si na internete nejake videa od "Klixen", ta zenska to naozaj vie...

zopar veci z tych videii na mne uz otestovala priatelka a isiel som sa zblaznit od vzrusenia (napr. jemne olizovanie zaluda-na tom najcitlivejsom mieste - velmi jemne, velmi dlho a roznymi sposobmi).

a tiez ma velmi vzrusuje ked sa ma dotyka nohami

Ronaldo

pohladaj si na internete nejake videa od "Klixen", ta zenska to naozaj vie...

zopar veci z tych videii na mne uz otestovala priatelka a isiel som sa zblaznit od vzrusenia (napr. jemne olizovanie zaluda-na tom najcitlivejsom mieste - velmi jemne, velmi dlho a roznymi sposobmi).

a tiez ma velmi vzrusuje ked sa ma dotyka nohami

Tommy°Lie

AdamKrt
tak to tééda vyskúšaj čím skôr, som zvedavá na výsledky :D
My sme si s partnerom teraz kúpili vodnú posteľ a poviem ti sex na nej je riadne extremistický zážitok... :D