Reflexná masáž chodidiel

ethel

navrhujem dostavať aj prístavbu kde budú tie naše deti bývať(somnou):-)))))
Jeeej a to tvoja žena je taká šikulka,že vyzdobí celý dom?

samko r.

No vidíš, vnúčence budú blonďaté!!! A na tie vianočné ozdoby musím dokončiť aj tu rozrobenú štvrtú izbu. My totiž na vianoce máme 3 stromčeky:-))) Do každej izby jeden. A ešte ozdoby, girlandy....

ethel

:-))) musíš skúsiť avokádo,mango a ananás+ šlahačku ako čerešničku na torte..možno ju to naučí na ten selén..prípadne nutelu:-))))

ethel

:-))))) moja má také šedo modré a tiež svetlé vlasy:-)) a vianočné ozdoby sú v skrini schované v škatuliach:-)))

samko r.

Hahahá, teraz si sa nachytala!!! Vtedy mohla mať ruku aj hore. Slávna "červená armáda" prišla až teraz. A to som jej aj hovoril, že selén by jej možno pomohol:-)))))))

samko r.

Nooooo, teraz si mi dobre dala. Náročky som išiel pozrieť tú fotku v jeho sekretári a keď som sa tam prehrabával, z poličky na mňa skríklo "hohohoho, Mééérry Christmans". Skoro bolo blato na ihrisku. Po vianociach si dal tam toho deda Mráza - st. Clausa, ale baterky nevybral. A on reaguje na pohyb a vtedy to skríkne. Ale oči má zelenomodré, takže som uhádol, ale to ma neospravedlňuje.

samko r.

Svatka je tiež v robote po PN-ke, maródila asi 3 týždne. U známych nevidela na chodníku schodík a dopadla rovno ruku- zápästie. Ale našťastie sa nezlomilo, ani neprasklo.

Najčítanejšie články