problém so spolubývajúcou na internáte

Príspevok v téme: problém so spolubývajúcou na internáte
neviemme

zdravim, rovno zacnem. sme 4 na izbe a jedna nasa spolubyvajuca nas absolutne nerespektuje, izba je mala a kazdy den tam ma priatela a svoju sestru s jej priatelom, nie je tam potom ani trochu miesta. moja postel je hned vedla jej a stale mi na nej niekto sedi. ako hnusi sa mi to, preco mi ma cudzi clovek sadat po cistom pradle? vrieskaju, nemozem sa ucit. ked pride moj priatel surovo sa opyta ci tu bude dlho lebo ona sa musi ucit, pritom ticho sedime. to ze jej frajer tu sedi a spi! to nevadi a navyse je z toho isteho intraku. hadaju sa tu bezne. mozeme sa stazovat aby ju napr. prestahovali?

lost

na blbeho len a len blbo :)

Ked sa bude ucit na skusky, spravil by som na izbe party, nech preciti co to je.

hold, ja vzdy trvdim, na blbeho len blbu taktiku, pretoze intelektualne nerozumeju nicomu inemu :D

jingles

a to sa môžu legálne vodiť návštevy na izby? min. spať keď má izbu inde by mal teda v svojej ja by som určite išla za niekým s intráku pretože stretávať sa predsa s návštevami (myslím teraz sestra a jej priateľ) ktoré nie sú z intráku môže predsa v kaviarni a priateľ fajn aj tvoj tam chodí ale dohodnite si trebárs aj návštevné hodiny =DDD s tým nech rešpektujú aj vás ostatných ked ti vadí že ti sedia na posteli tak im to povedz nadrzovku si tam lahni abo čo nenechajte sa len tak ste tam predsa 4 a treba brať ohlad aj na druhé nie len na seba

soffa

ja by som dohodla spolocne podmienky.napr.ak priatel tak na hodinu denne kazda,ale potom uz ziadne navstevy,ziadny pribuzni,tety,sestry atd.a ziadne prespavanie,ved clovek potrebuje mat aj dajake sukromie.prespavat pri cudzom chlapovi??kde ani vy 4 sa poriadne nepomestite nie je nic moc.a nezabudaj ze ak jedna porusi pravidlo,potom uz ich porusia vsetky...tak by som to riesila ja..

ivana45

neviemme, jasne, ze sa mozete stazovat. Co pisete, je dovod na to, aby ste ziadali vymenu spolubyvajucej. Chodte spolu. Alebo si spiste taku ziadost, v mene bvsetkych 3 dievcat.
Intrak je platena sluzba, za svoje peniaze chcite dohodnute.

bibi123

neviemme-si truba, ani odpovedat nevies na normalnu otazku.. ak si tam budes vlacit kade koho, budu to robit aj ostatne... a asi ste vsetko nerobili, inak by nezelany stav nepretrvaval...
to je dnesna doba, dnesni studenti si nevedia ani hubu otvorit, hlavne, ze za chvilu uz budeme mat titul vsetci...

neviemme

ale tak myslite, ze to sme nerobili vsetko? nic nepomaha, uz asi len sa stazovat... a mojho frajera neries, laskavo

0vecka

ja sa tiez divim kebyze si sama tak nepoviem ale ja by som to riesil tak ze by som sa s nou normalne porozpraval a povedal jej ze navstevy nebudu ani jej ani vase a hotovka... a ak to nepomoze tak sa na nu do krvy stazovat.... nex ju presunu niekam inam....