ako sa prispôsobit?

Príspevok v téme: ako sa prispôsobit?
Lady~

S priatelom sa pozname 5 rokov, z toho 2 roky spolu chodime, a posledný mesiac sme svoji. Byvat sme prisli k nim, ja som z mesta, on z dediny. Byvame tam s jeho rodicmi, s jeho sestrou a jej muzom. Problem je v tom, ze ja sa neviem prisposobit takemu zivotu u nich doma, chovaju prasata a sliepky a vyzera to tam ako na farme, ale to nie je pre mna. Rano, ked vstanem, vzdy si kludne vypijem kávu s cigaretou na terase (bejvavalo), teraz ked vstanem, musim ist do obchodu, a postarat sa o svagrine decko lebo ona musi rano zehlit. Ked chcem ist do mesta na nakupy, nemozem, lebo treba umyvat okna a podojit kozy a kravu. Niesom zvyknuta na taky zivot a je mi z toho zle, ja manzela lubim, som spokojna aj s jeho rodinou, ale ten zivot aky vedu, to je strasne. Co mam robit? Mam sa prisposobit takemu zivotu na ktory ja niesom naucena, alebo sa odstahovat? Pred svadbou sme sa s manzelom dohodli, ze budeme byvat v mojom byte, ale ako svad.darcek som dostala ,,bývanie u svokrovcov,, o com som nevedela. Poradte mi. Dakujem.

Lemurik

Preco ste teda sli k svokrovcom ked mas vlastny byt a mohli ste byvat tam? A preco si vobec tento "darcek" prijala, ked vasa dohoda znela uplne inak? Ja na tvojom mieste by som sa odstahovala. Som sice vo vela ohladoch prisposobivy clovek ale su situacie kedy to za tu namahu naozaj nestoji. Pokial ta takyto zivot robi nestastnou tak je to asi jedna z tych situacii...

sabynka

A manželovi si povedala, že si nevieš zvyknúť?
A on tam chce ostať?
Máte tam dosť miesta, keď ste tam tri rodiny?
A čo sa stalo s tvojím bytom?
Nemohli by ste sa presťahovať späť do mesta?