Sebectvo

lera

dobru noc...drzim palce a nie si slaboch..to nehovor, a zozen si tu knihu...zakladna myslienka je ze vsetky nase myslienke vytvaraju nasu buducnest, a kedze slova su vyslovene myslienky, tak aj nase slova vytvaraju nasu buducnost...tak nevrav, ze si slaboch..:-)))

ivka2

:((((ok, zajtra Vam napisem ako sa pohli lady...dobru nocku, a velmi pekne dakujem za rady, lenze som slaboch a uz mam sama na seba nervy...:(

lera

podla toho co a ako pises, ty sama dobre vies, ze to velmi nema vyznam...len asi potrebujes, ten nejaky posledny stuchanec, co by ta postrcil k tomu rozchodu...ocividne si este nenasla v sebe silu spravit taky krok, ale ver mi, svet sa nezruti...pride mozno trochu blbe obdobie, ale ved teraz sa trapis takisto...a postupne pride pocit akoby z teba spadol obrovsky kamen...

ivka2

mozno by mu stacilo keby si precital tieto rady co mi radite ,mozno by sa zlakol a sa aj zmenil....:((((((chytam sa slamky....hoc viem ze to nema zmysel....lebo pochybujem ze sa zmeni, ale ako sa da odlubit???:((((((

123456

ako pises... len potahuje za snurky a caka ci budes podla toho tancovat...

daj mu kopacky ty... to bude asi najvacsia šupa pre neho... sa z toho nespamata mozno :D a mozno mu to pomoze uvedomit si, ci ta ma rad alebo ci ma rad len seba....

to take rozmyslanie typu "porozmyslam ci chcem byt s tebou ci nie" to by som netolerovala... hned by leteli kopacky rovno do hlavy...
moja ver mi... svet je veliky a v nom je niekto, kto si ta zasluzi a kto bude vediet, ako ta urobit stastnou aj bez toho, aby si mu ty nieco o tom rozpravala....

ja som mala podobne pocity pri prvom chalanovi... nechcela som sa ho vdzat, lebo som sa mu odovzdala cela a myslela som si, ze s nim budem do konca zivota... ale zistila som, ze je to, prepacte za slovo, kreten... a som rada, ze uz s nim nie som... obcas ho stretnem a normalne sa rozpravame, ale lutujem, ze som mu dala panenstvo... ale jedno si pamataj!!!

MINULOST JE TA CAST ZIVOTA, KTORU UZ NEZMENIS...

PRETO!!!

SA ORIENTUJ NA PRITOMNOST A BUDUCNOST!!!

AKO SA PISE AJ V TEJ KNIHE: KAZDA TVOJA MYSLIENKA TVORI BUDUCNOST. NIE NADARMO SA OVORI: AKO SI USTELIES, TAK BUDES SPAT ALEBO KAZDY SI JE SAM STROJCOM VLASTNEHO OSUDU

vystup z bludneho kruhu, maj sa konecne rada, uvedom si svoju silu a hodnotu a vykasli sa na neho... a bud stastna!!!

lera

vies kolko nas je takych, co sme si mysleli, ze ten prvy bude aj posledny??? veeeela, ale zivot je o inom...naozaj si myslim, ze3 by si s nim nemala zostavat, vobec si ta nezasluzi....ked chces byt stastna, tak tomu stastiu musis dat aj moznost, aby prislo, a nedrzat sa v starych, zlych hoci zabehanych kolajach...

ivka2

123456 mas pravdu, je moj prvy a myslela som ze aj posledny....velmi ho lubim, a nedokazem zabudnut, musela by som sa odstahovat aspon na sibir...no a ako hovoris mozno da kopacky on mne, prave dnes mi napisal ze o tyzden mi da vediet ci este chce byt so mnou alebo uz je nadobro koniec, tak som mu napisala ze ked potrebuje na to tyzden aby si to rozmyslel , tak nech nerozmysla , lebo potom ja snim uz nechcem byt....ale ja neverim ze ma necha, podla mna zase len robi zo seba doleziteho a chce ma len vystrasit, mam taky pocit ze ho tesi ked sa trapim..:(((((((

lera

boze zlatko, preco zostavas s chlapom,ktory si ta nevazi? a mysli si ze si chudera..??? to je aj v tej knihe...ked si nebudes vazit samu seba, a budes si mysliet ze si nic lepsie nezasluzis, tak budes stale v tom istom kolotoci....prosim ta rozid sa s nim, lebo zle dopadnes...mylim to dobre naozaj...ked si ta teraz nevazi, tak co bude o par rokov, bude s tebou ako s handrou dlazky vymetat, ved si taka mladucka, nenic si zivot...