Zila som s Transsexualom

Príspevok v téme: Zila som s Transsexualom
blumchen

zoznamili sme sa na disce..vypadal ako chalan a ja som sa do neho zalubila..povedal mi to hned ako sme sa zoznamili ze ma taky mensi problem..ze ma zenske organy ale ze je chlap..nieco som o tom citala a nevadilo mi to..po pol roku stretavania sme zacali spolu zit...bola to velka laska..naucil ma vela o zivote pretoze on sam mal tazky zivot..bola som vzdy pri nom aj na operacii ked ho operovali..takze uz bol pravy chlap...vsetko bolo dokonale..bol uzasny chlap ktory ma stale podporoval a daval komplimenty.Po nejakych 3 rokoch som zistovala ze koli mojemu problemu cervenaniea a socialna fobia nemozem dalej s nim fungovat pretoze on je velky Extrovert akoze ze ma vela kamaradov a miluje spolocnost..co ja som uplny opak...takze som to musela ukoncit...ak ked viem ze uz takeho chlapa nikde nenajdem..len koli mojej chorobe..nenavidim sa...mate niekto takyto podobny pribeh? napiste..dakujem

lost

Podla mna staci vediet co ta druha polovicka chce a hned mozem byt "dokonaly". Avsak nikdy nie pre kazdeho, lebo kazdy chce nieco ine a kazdy si predstavuje zivot nejak inak.. Ale urcite tam je niekde vonku niekto kto moze byt dokonca aj lepsi, alebo totozny, alebo hoci aj trosku "horsi", avsak prekazat to nemusi, lebo sa do neho zamilujes :)

lost

Nikto nie je dokonaly a eventualne by sa problemy nasli.

Ono neviem aky tazky moze byt ten problem ak sa "chlap narodi v zenskom" tele, tak na to nechcem velmi "utocit", avsak si myslim ze pokial najdes treizveho muza (hociakeho z fyzikalneho hladiska), tak moze byt tiez dokonaly.

"varil.nakupoval.,pral"
a co este?

Pokial viem, toto vsetko zvlada kazdy muz co zije single :)

Nemusi to byt take cierne, pokial to sama ciernym nechces vidiet.. podla mna

blumchen

a prave preto to tu pisem lebo ma to hrozne mrzi...viem ze to bol dokonaly chlap aj ked nemal dokonale telo...varil.nakupoval.,pral..no proste BOL DOKONALY

blumchen

mila kikusa33..nebolo to zrazu Koniec..trvalo to asi dalsi rok co sme sa o tom zacali rozpravat ze uz dalej nevladzem ...ked som s nim bola povedala som mu len ze nemam velmi velke sebavedomie a on mi vzdy pomohol a bol mojim psychologom ale ked zalubenost trochu opadla zacala som si to nejak viac vsimat tu moju socialnu fobiu,,on chcel chodit bavit a do spolocnosti a ja som mu stale hovorila ze ja nato niesom a tak,,,ale zo zaciatku som taka nebola ako asi kazdy vo vztahu na zaciatku sme vsetci "dokonaly"

kikusa33

nechapem... 3 roky si s nim bola stastna, vsetko bolo super a bola to velka laska a ZRAZU koniec kvoli soc. fobii?
urcite si nenapisala celu pravdu