Ako prečistiť obličky a pečeň?

AAANDY

Na prečistenie organizmu a je dobrá huba reishi lebo aj obnovuje poškodené orgány.V prípade záujemu o info napíšte na andreafuleova@azet.sk

RNG

Inac pozmamka na ocakavane "zazraky"
Ak chcete zazraky, obrate sa na vieru.
Ak chcete klinicky ucinne vysledky, obrate sa na lekarov a vyskumnikmov, ktori mali s jednotlivymi latkami klinicky signifikantne uspechy
Tj statisticky s tymi doplnkami alebo bez nich bol dostatocny rozdiel medzi pacientami, aby to stalo za to pouzivat.
Niekedy to bolo az tak velke, ze sa velkerj vacsine tym pomohlo. A prave take doplnky sa oplati uzivat miesto chemickych liekov a samozrejme v tych velkych davkach, inac to nemoze zabrat, napriek slubom nesvedomitych vyrobcov.

RNG

10 kvapiek vazi asi 600 mg dokopy. Pri tom luhovani na jeden diel semena pouzijes 5+2 diely riedidla. Tj kevy bolo to semeno aj 100% sylimarin, co samozrejme nie je, dostanes podstatne menej, nez 600:8= 75 mg sylimarinu.
Nuz a klinicky ucinna odporucena davka v protokole dr Berksona je 900 mg sylimarinu denne....
Vo wikipedii uvadzaju, ze ostropestrec(milk thistle) obsahuje v semeno 4 az 6% sylimarinu
en.wikipedia.org
tj tych 75 mg z toho receptu treba vynasobit 0.06 tj je to len 4.5 mg sylimarinu na 10 kvapiek, 3x denne je to 13.5 mg......Dost daleko od 900 mg, vsakze.

Keby si jedla priamo mlete semeno sylimarinu, potrebujes na 900 mg sylimarinu zjest 15 gramov mleteho semena kazdy den, co je priblizne 6 kavovych lyziciek

Ja osobne radsej zoberiem 4 kapsule po 250 mg cisteho sylimarinu

mate59

Návod na tinktúru z ostropestreca :

do 5 dielov studenej vody vysypeme 1 diel semien ostropestreca.Dáme varit mierne na 15 min.To, čo nám ostane je 1 diel.Do toho prilejeme 2 diely 60% liehu/vínovica, ražná/,necháme týždeň lúhovat, potom cez plátenko alebo filtr. papier precedíme.
Užívame 3x denne max. 10 kvapiek.
Na chorú pečeň a pečeňové problémy.

pestrec

Mne jedna liečiteľka poradila užívať pomletý pestrec mariánsky. V podstate všetky lieky z lekárne obsahujú výťažok z neho, ale načo do seba pchať tabletky s pridanými látkami. Musela som si kúpiť síce mlynček na kávu za 13 euro, ale zišiel sa mi aj na iné semená. V lekárnie si kúpiš pestrec mariánsky sypaný. Ja užívam dokopy 6 pomletých kávových lyžičiek. Môžeš 3x2 lyžičky,alebo 2x za deň po 3 lyžičky alebo raz za deň 6 lyžičiek.

stellka

ahoj, ja som si raz na tejto stranke precitala clanok o ocistnych kurach resp. o detoxikacnych kurach. napisala ho dr. albertova ktora je odbornicka na detoxikaciu a zaobera sa prirodnou medicinou. mozno by si sa mohla obratit rovno na nu a poziadat ju o pomoc. myslim ze pracuje v centre alternamedica tak skus sa aj tam informovat. urcite by som ja osobne neexperimentovala lebo nevies ako mozes dopadnut. zdravie mas len jedno a pokazit sa da velmi rychlo.

RNG

Na ladviny je ucinna bylina chanca piedra, na precen je protokol dr Berksona, ktory obsahuje velku davku vytazku z ostropestreca, alfa lipoicku kyselinu a selen.
Na klinicku ucinnost treba podla moznosti pouzivat vytazky s presne stanovenymi davkami ucinnych latok.

:)

najprv by bolo dobré si uvedomiť čím sa tie filtre vo vašom prípade zanášajú, čoho je viac alebo menej. Všetko z mierou!

Ivka 1

Takže čo sa týka Aloe Vera Gélu, určite sa nedá očakávať zázrak okamžite ale chce to čas - minimálne tri mesiace a na to by bolo potrebne veľmi veľké množstvo črepníkového aloe. Pri spracovávaní sa musí očistiť od šupky a je potrebné dávať pozor aj na žltú tekutinu,ktorá sa pri tom uvoľňuje a má laxatívny účinok. Ak sa jedná o alergiu,určite nezaškodí prečistiť organizmus od škodlivín ale zároveň je porebné dať imunitný systém do rovnováhy.
Imunitný systém je závislý od stavu hrubého čreva a to dáš do poriadku pomocou probiotik. Takže odporúčam detoxikovať organizmus tým,že sa podporí práca pečene a ľadvín, zvýšiť imunitu a obnoviť zdravú mikroflóru v hrubom čreve.

mate59

na pečeň ti dala tip Ivka,na obličky je výborný čaj z prasličky a brezového listu,prípadne vrbovka malokvetá,alebo urologický čaj.
Na podporu činnosti pečene sú vhodné i bylinky nechtík,mata,lubovník bodkovaný,oregano-pamajorán,a žutie semien ostropestreca/sylabum/.