hrca na hlave

Príspevok v téme: hrca na hlave
predsa ja

moja mamina ma 40rokov a na hlave ma take asi dve hrce. chirurgicka jej to ide odrezat. bude ju to boliet? najviac ma irituje ze ju nenechaju na pozorovani v nemocnici. jedna o taky zakrok ktory robia denne alebo nie? mam tam ist s nou alebo zajde domov sama? lebo ja mam skolu a muslea bysom ist koli tomu domov z internatu ale tak prisla by som chcem sa len spytat ci to uz nekomu robili a ake to je a tak. dakujem

ta3

nemusis sa bat, maminu to urcite boliet nebude, lokalne jej to umrtvia a mozno zakrok urobia v narkoze, nuz ale mohla by si tam ist s nou, to nevadi, ze mas skolu, ze by si musela odist z internatu, maminu by si tym urcite potesila a navyse ak jej to budu robit pod narkozou, bolo by dobre, keby po zakroku mala s kym ist domov, maminu tym urcite potesis a aj sama budes mat dobry pocit z toho, ze si nieco pre nu spravila, mamina si to urcite zasluzi

ta3

nemusis sa bat, maminu to urcite boliet nebude, lokalne jej to umrtvia a mozno zakrok urobia v narkoze, nuz ale mohla by si tam ist s nou, to nevadi, ze mas skolu, ze by si musela odist z internatu, maminu by si tym urcite potesila a navyse ak jej to budu robit pod narkozou, bolo by dobre, keby po zakroku mala s kym ist domov, maminu tym urcite potesis a aj sama budes mat dobry pocit z toho, ze si nieco pre nu spravila, mamina si to urcite zasluzi

ta3

nemusis sa bat, maminu to urcite boliet nebude, lokalne jej to umrtvia a mozno zakrok urobia v narkoze, nuz ale mohla by si tam ist s nou, to nevadi, ze mas skolu, ze by si musela odist z internatu, maminu by si tym urcite potesila a navyse ak jej to budu robit pod narkozou, bolo by dobre, keby po zakroku mala s kym ist domov, maminu tym urcite potesis a aj sama budes mat dobry pocit z toho, ze si nieco pre nu spravila, mamina si to urcite zasluzi

ta3

nemusis sa bat, maminu to urcite nebude boliet, lokalne jej to umrtvia alebo mozno jej to urobia pod narkozou, nuz ale maminu by urcite velmi potesilo, keby si tam isla s nou, bola by to pre nu velka moralna podpora a ak zakrok bude robeny pod narkozou, tak urcite by si mala byt s nou, aby si ju doviedla domov, po narkoze ludia zvyknu byt slabi, to nevadi, ze mas skolu, ze budes musiet odist z internatu, urob mamine radost a aj sama budes mat dobry pocit z toho, ze si nieco pre nu urobila, mamina si to urcite zasluzi