moje dieta?

Príspevok v téme: moje dieta?
Yohnny

Uff ako zacat...som v koncoch... Po 13-mesacnom vztahu moja priatelka otehotnela. Nebolo to planovane ale obaja sme sa na to dieta tesili. Cez leto som zazil jeden z naj dni mojho zivota - narodila sa nam dcerka. Obrovska radost...ale teraz...pochybnosti =(. Svoju priatelku milujem. Lenze mam pochybnosti CI DO DIETA JE MOJE. Ona ma orieskove vlnite vlasy a ja som spinavy blondak. A dcerka a tmave kucery. Vlastne nikto v rodine nema take vlasy. Ludia ja som fakt v koncoch. Moju dceru lubim ale fakt neviem ci je moja...
Je mozne aby sa svetlovlasym ludom narodilo tmavovlase brckave dieta? Je mi z toho totalne zle pretoze NIE SOM SI ISTY. Co by ste robili na mojom mieste? Testy otcovstva? Nemal som pocit ze ma moja priatelka podvadzala. Ale teraz som z toho vsetkeho uplnena nervy.

cajik

nejdem rozoberat moralnu stranku, ale ked ta to tak trapi, daj si do googla dna test, napr mne naslo toto : www.dnatest.sk

tusim staci ze zoberies malej vyter z ust, potom sebe, a pride ti postou vysledok. to som niekde pocula, asi v telke.
priatelka nech sa o tom NIKDY, nikdy! nedozvie

..mna osobne a myslim ze aj kazdeho ineho cloveka by riadne nasralo keby si partner dal spravit taky test,brala by som to ako podraz, ze mi neveri... ale pokial ta to tak trapi ze nedokazes spat a mal by si sa tym trapit cely zivot tak si to radsej daj spravit...

Jassmina

Yohnny, nestresuj sa farbou vlasov, vlásky všetkým narodeným deťom vypadnú a rastú nové takže farba sa im ešte zmení. Ja mám svetlohnedé orieškové vlnité vlasy a manžel čierne.Náš syn má špinavý blond a s istotou ti môžem povedať, že otcom môjho syna je môj manžel! Keď sa syn narodil nemal síce žiadne vlásky (začali mu rásť blonďavé), no ako rástol podoba jeho tváre je otcova, čo vidí každý okolo nás a aj manžel.Jeho teda ozaj nezaprie(ani by nemohol, je to jeho 100% kópia :-D)Svojej priateľke alebo manželke ani len nenaznač, že máš dáke pochybnosti, naštrbíš tým váš vzťah a to sa vrátiť nedá. Určite jej nič nehovor ani nikomu blízkemu!.Ak by si sa predsa len nemohol zbaviť tejto myšlienky, zisti si či sa dá (myslím, že áno)zistiť otcovstvo bez toho, aby o tom vedela matka dieťaťa.DNA sa dá zistiť aj slinami, vlasom a pod.Len sa za to platí.Len sa k tomuto činu nikdy nepriznaj, je to horšie ako nevera.

jajka001

daj sem fotky a povieme ti ci sa na teba podoba :) ozaj a co vravi okolie, na koho? inak aj toto sa meni, pri malom dietati, ako rastie

fsgk

yohnny, ziadne kamery nedaju do vztahu doveru. Ziarlia ludia, ktori sa citia vo vztahu menejcenni, ktori nemaju dost sebadovery, ze si svojho partnera zasluzia. Skus popracovat na tomto.

Yohnny

fsgk Kus pravdy na tom moze byt pravdy. Priatelka je pekna zena mnohi mi na rovinu povedali ze mi ju zavidia. Byvame spolu v byte. Lenze odkial mam presne vediet co robi cely den ked som v robote? Nemam nainstalovane kamery. Boze ja uz som uplne domyleny. Milujem ju a aj o nej pochybujem a ziarlim. Nie je to lahke verte mi.

vypocet

zabudla som spomenut,ze deti sa narodili s tmavymi vlaskami,potom im uplne zblondaveli a teraz maju vlasy tmave.Je pravdepodobne ze aj tvojej dcerke vlasky zblednu.Hladaj v nej nejaku skulinku podoby,urcite ju najdes.

Yohnny

Vdaka ludia trochu ste ma ukludnili. Ale neviem dokedy mi to vydrzi... Ja viem ze trapim sameho seba ale je fakt tazke na to nemysliet ked mala sa na mna nepodoba.

alenka-----

Nestresuj, aj dvaja blondaci mozu mat uplne tmave dieta. Geny urcujuce farbu vlasov sa dedia v niekolkych kombinaciach a generaciach. Len z tohto otcovstvo nezistis. Nechapem naco sa tym zaoberas. S najvacsou pravdepodobnostou tym len trapis seba. Malicka je tvoja dcerka, si s nou od narodenia a aj budes. Ak mas pochybnosti o partnerke, porozrpavaj sa s nou na rovinu, kym nespravis nejaku hlupost.