Potrebujem lasku :(

Príspevok v téme: Potrebujem lasku :(
jaaniktoiny

uz dalej takto jednoducho nevladzem...skratka mam 26, ukoncenu VS, uz niekolko mesiacov som bez zamestnania, byvam s rodicmi a co je najhorsie nikoho nemam uz velmi velmi dlho...uz ani pomaly neviem, co to znamena lubit a byt lubena :(...nikde nechodim, pretoze nemam kamaratov...dni utekaju a vo mne z toho vsetkeho narasta beznadej a depresia..nechcem prezivat, ale konecne zit :(

ta3

t333, mas pravdu, su pripady, ze nech robis co robis, jednoducho to nejde, je to totiz aj moj pripad, ale ludia sa snazia poradit rozne spolocenske aktivity, pri ktorych je sanca, treba skusit vsetky, lebo kto nehlada alebo sedi iba doma, ani najst nemoze, ono sa tiez vravi, ze kto hlada najde, rada by som tomu verila, v podstate verim, lebo lasku stale aj po nevydarenych pokusoch cele roky hladam, no, mozno to porekadlo ma aj vynimky, takze niekto lasku nenajde nikdy, hoci cely zivot sa o nu usiluje, laska je jedna z mala veci, ktore sa nedaju naprogramovat, vyprosit ci vyhrozit, ani kupit ju nemozno, co je velmi spravodlive, sance mame vsetci, ci bohati, ci chudobni, len niektori vacsie, niektori mensie a to myslim zavisi od toho, ako si ju a ci si ju vobec zasluzime

tiezsam

Ahoj, mozes mi kludne napisat na tento email tiezsam@mail.com
Trochu popiseme a mozno obaja prideme na ine myslienky.

t333

mne sa strasne pacia tie rady co tu vsetci davaju...
ja v podsatet chodim von, mam kamosov, nesedim len doma, snazim sa vyzuit aj internet, ale ked to nejde tak to nejde...

soffa

najdi si konicky(teraz leti ta sialenaaaa zumba) a najdes si priatelov...ti maju svojich dalsich kamosov,a tak ani nebudes vediet ani kedy a urcite niekoho fantastickeho spoznas....len nesed doma a nelutuj sa to nespeje k nicomu dobremu.vela sil...

jaaniktoiny

Beskyd,DenisaKE a Onn dakujem...vase slova ma povzbudili...a tiezsam neber to v zlom,ale nechem o sebe pisat takto verejne na tomto fore...ak mas zaujem, mozme komunikovat cez mail

Onn

treba zrobit prvy krok... budes s niekym ..tak zacni kecat a usmievat sa .. a zacnu sa lepit nove znamosti a kontakty

ta3

StarýPaprika, pravdaze moze, ale to sa nestane pokial bude sediet doma, musi ist von medzi ludi, prilezitosti je viac, len terba sa ich chopit a nesediet doma, lebo potom pravdaze depresia ma zelenu

denisaKE

Skus obnovit stare priatelstva, a hladat nove. Kludne aj na internete-kludne aj kamaratku, vela ludi je v podobnje situacii ako Ty, uvidis, ze niekoho najdes. Pracu je teraz tazke hladat,a le verim, ze si sikovna a nieco si najdes a potom pridu aj tie ostatne veci. Zatials ksusk chodit po brigadach, ved aj tam sa da kadekto stretnut ;)
Nevesaj hlavu, si mlada...chod von, najdi si konicky, nieco, co Ta bude bavit-cjod cvicit, zenske sa tam zvyknu skamaratit, ked tam spolu trpia...studuj jazyky...hocico, hlavne si nedavaj obmedzenia a prekazky. Vsetko sa da, ked sa do toho clovek pusti. Budem Ti drzat palce. Casom pride aj laska, ale az ked budes vyrovnana a pripravena lubit.