Pomoc s kontaktnymi sosovkami

Príspevok v téme: Pomoc s kontaktnymi sosovkami
Spevo

zdar,, stretu som bol na vysetreni ohladom kon. sosoviek a dostal som skusobne, plus mi ukazali ako nasadit / vybrat (vtedy horor uz som mal cervene oci potil som sa ale nakoniec som to dobojoval hh),, vcera som si ich skusil dat uz doma, nasadenie mi trvalo asi 2 minuty, v pohode, ale s vyberanim mam problem, viem si ju dat aj dole ale neviem ju tak skrcit druhym prstom,, kazdeopadne o to mi teraz ani nejde, dnes som si ich chcel dat opat, ale asi som zanedbal cistotu, pretoze su na nich necistoty, nie je proste taka hladka, a aj ked som sa snazil to roztokom oplachnut a pod stale to tam je,, a teraz neviem ci si to dat do oka alebo nie, nevadi to az tak alebo ako sa da takato sosovka vycistit, d a sa este?

jankaaaaaaa

oci si musia zvyknut na sosovky, ak by to neprestalo ani po yzdni zajdi do optiky alebo do ambulancie kde ti sosovky merali

Spevo

janka no drzal som sa tvojich pokynov, capol na oci a zatial v pohode,, teda nic neboli nestipe atd,, len mam stale taky trocha cudny pocit, neviem to moze mat viac pricin, ci velky dioptricky rozdiel medzi ocami, zle zmerane dioptrie, nezvyk atd, ale vidim trocha zahmleno, musim sa sustredit a zaostrit s ocami na dany objekt,, som zvedavy na vyberanie,, tak ci tak diky a stastne a vesele prajem :D :)

jankaaaaaaa

oplachni cistou vodou pudzdro, utri ho servitkou do sucha a daj tam roztok, do roztoku daj sosovku , chvilu ju tam nechaj a normalne si to nasad do oka. mozno sa ti zda ze su ta necistoty, ale mozu to byt bublinky z rozkoku alebo tak podobne