Otazky pre baby - pyta sa neskuseny chalan

Príspevok v téme: Otazky pre baby - pyta sa neskuseny chalan
Bezny Janko

- ak stretnete noveho chalana, podla ktorych kriterii si ho zaradite do kategorie pritazlivy, ziskame my chalani viac bodov za fyzicky vzhlad alebo za nase vystupovanie ?

- ste casto obletovane chalanmi, je vam to prijemne ?

- na ktorych miestach ste otvorene novym znamostiam a flirtovaniu ?

- Je neprijemne ked vas neznamy chalan oslovy len tak na ulici, v elektricke, v autobuse, atd. ?

- co take chalan robi zle ked sa vas snazi zbalit, kedy sme az otravny ?

- a naopak, co musia chalani robit aby si vas ziskali ?

- je dolezite ked ma chalan cim viac penazi, vlastni byt alebo auto ?

- Naozaj chcete byť dobyvane ???

- Ake bolo vase najlepsie rande, resp. ako by ste si zelali prezit rande ?

- alkohol, cigarety - ano/nie ?

bibi123

tak necitala som si predchadzajuce odpovede respondentiek, aby ma neovplyvnili:O), tak sa mozno budem opakovat a tu su moje odpovede
1. musi mat charizmu, byt ambiciozny, ja milujem take typy zlych chlapcov, takze ma pritahuje na chlapoch aj mierna arogantnost, nedostupnost, kuzlo osobnosti, taka sibalska iskra v ociach, ak sa toto spoji, tak nemusi byt ani pekny, ani mat vypracovane telo-na tom mi vobec nezalezi.. berem muza ako celok, nie ze ma velky nos, male usi, oci pri sebe, atd.
2. obletovana som az prilis casto, vacsinou mi je to az neprijemne, ale velakrat je to az vtipne:O) asi pred 4ma mesiacmi sa mi stalo, ze som isla k autu, prechadzal okolo taky mlady chalan autom a ako sa za mnou otacal a pokrikoval po mne, nabural do suseda, ktory prave parkoval a takychto prihod sa mi uz stalo dost:O)))
3. kedze som uz dlho zadana, tak ziadnym, ale keby som nebola, tak kdekolvek...
4. MHD nechodim a ked uz idem po ulici, tak sviznym krokom, tak si to neviem moc dobre predstavit;O)
5. otravny je sprostymi, sexistickymi narazkami, ked sa podava ako na tanieri, aj zeny chcu lovit:O)))
6. Byt trochu nedobytny, nebyt otravny
7. Toto je velmi individualne, nezakladam si na tom, aby bol chlap bohaty, ale aby vyuzival svoj potencial a rozum. Cize od 24rocneho VS studenta by som neocakavala, ze ma na rande vezme v Q7cke, ale je tam perspektiva, ze bude raz uspesny, ked dosiahne vzdelanie, na druhej strane by som asi nevedela byt s chalanom, co ma 35rokov, skoncil strednu v 18tke a od vtedy si nenasporil ani na bicykel. Ja som sa v zivote otacala, aby som sa mala dobre a ked som to zvladla ja, preco by to nemal zvladnut aj moj partner???
8. ako kedy a podla toho kym:O) niekedy sa nehraju zeny na nedobytne, len nemaju zaujem...
9. Moje najlepsie rande-a boli vzdy, ked ma moj sucasny priatel zobral do auta a zaviezol na nejake romanticke miesto a celu cestu som nevedela, kam ideme-bolo to krasne, lebo si dal namahu nieco vymysliet, cim by ma potesil..
10. nepijem, fajcim sem-tam, oboje by mi nevadilo u partnera, ak to nie je pravidelne

leninka

- bodovať chlapov nebodujem, záleží na tom, čím je zaujímavý, ako rozpráva, či sa trošku o seba stará, nemám rada-keď nadávajú a používajú vulgarizmy, pľujú...
- či som obletovaná chalanmi? No, nechodím na diskotéky a posedieť si večer, tak vtedy nie, ale na nete, mi celkom veľa chlapov napíše a je to príjemné, keď niekoho zaujmem... Keď som bola v skupine a chodievali sme na vystúpenia, tak veľa chlapov sa po mne pozeralo, ale málokto sa odvážil prísť ku mne, keď som bola stále s niekým...
- na ktorích miestach? Mne sa páčilo, keď som sa zoznámila na kultúrnom podujatí s jedným chlapom... Doteraz mám na to pekné spomienky... A on tiež...
- keď ma nejaký chalan takto oslový, tak je to pre mňa normálne pokiaľ ma nezásobuje množstvom otázok na moju osobu.
- nemám rada, keď sa ma niekto ešte cudzí pýta na súkromie...
- aby si ma niekto získal, tak musí byť mi sympatický, aby ma niečím zaujal, mali sa o čom rozprávať...
- Keď vlastní nejaký majetok, alebo má peniažky, tak je to aj dobré, lebo aspoň vidno, že vie zaobchádzať s peniazmi, že ich nerozhadzuje kade tade, ale samozrejme to nie je u mňa prvoradé... Hlavné je, aby sme sa zaľúbili, neklamali si, boli k sebe úprimní, vedeli-čo chceme spolu atď....
- dobývaná...trošku áno...
- páči sa mi romantické rande... Nejde o to koľko peňazí sa musí do takého rande vraziť... krásne rande sa dá zažiť aj v prírode s nejakým príjemným prekvapením, alebo prechádzka...
- Alkohol, len do istej miery, ako napríklad prípitok, ale to je všetko... Osobne si dám možno tak za rok pohár šampanského, a toď všio. Neviem aké je to, keď je niekto opitý, čo prežíva a tak, ešte som nebola opitá... Nepáči sa mi, keď chlap si vypije... Alebo ešte tak napríklad, čo mi nevadí, keď si dá tak jedno pivo raz za čas od "smädu"... A cigarety tiež moc nie... Je to tiež závislosť a sú to zbytočne vyhodené peniaze... A mne ten cigaretový dym zo zdravotných dôvodov vadí...

Bezny Janko

"mozes robit statistiku a potom to cele vyhodnot a hod sem:DD"

Taky je plan, len potrebujem vacsiu vzorku tak prosim babi prispievajte. Nevadi ze sa nieco bude opakovat, prave naopak je to dobre pretoze to bude najpravdivejsie :) Zatial som len prekvapeny odpovediami.

xy:)

1. v prvom rade ide o charizmu a vystupovanie, ktore musi byt prijemne, duchaplne.. no skratka ze nejde o mamlasa. no a fyzicno v tom zohrava rolu tiez, kto je sympaticky, ma sancu a nemusi ist o krasavca
2. casto a vadi mi to
3. prakticky vsade, nejde o miesto, ide o to, s cim dotycny pride
4. opat zalezi co dotycny na mna vybali
5. pyta sa ma osobne informacie, do ktorych mu je nic, alebo je suchy, trapny, nema iskru, atd.
6. musi ma vediet rozosmiat a byt gentleman
7. ak ma 25 tak nie, ak ma 35 tak ciastocne ano, zalezi od jeho osudu
8. ano, sak mame nejaku cenu predsa
9. ked to neklasifikovala ako rande, idealne rande nezalezi od miesta, ale od spolocnika
10. s mierou, druhe nie

7.

goccia

zapojim sa do ankety

- urcite vystupovanie
- nie som a ani mi to nie je prijemne, mam rada, ked ma obletuje len ten, o ktoreho mam zaujem
- iba ak nikoho nemam :) a kde? kdekolvek
- iba ak nikoho nemam :)), tak potom ano
- ak ma to obtazuje, dam to najavo jednoznacne a dost tvrdo, takze on to vzdy pochopi
- musia ukazat, cim mozu byt pre mna zaujimavi
- nie je to dolezite, urcite to potesi, ale na druhu stranu pri takom si musi davat baba viac pozor, nakolko vazne to s nou mysli
- jednoznacne a cely zivot :) ale najradsej mojim vyvolenym jedinym :)
- idealne rande? ak sa s nim vyborne porozpravam a zistujem, ako blizko k sebe mame
- alkohol v obmedzenom mnozstve a cigarety nie

mina789

-charizma:)fakt:)...vlastne nejde o vyzor, ale o vyzarovanie:)
-casto? co ja viem, zas tak casto nie..a hej je mi to prijemne, akurat ked ma obletuje niekto o koho ja nestojim, tak mi to prijemne nie je :D
-vsade:D
-nie, vobec mi to nie je neprijemne...rada pokecam :)
-co robi zle? no to ze ked mu dam jasne najavo, ze nemam zaujem, tak on sa stale snazi aj ked je to zbytocne
-byt sam sebou..a vtedy zistim ci sa mi paci alebo nie:)
-auto? byt? peniaze? ...vobec ...je mi to jedno ci to vlastni alebo nie ..ide mi predsa onho:)
- jj chceme :P:D
- idealne rande? fu... nechce sa mi to teraz rozpisovat nejak:D
- cigarety? nemusel by, ale nevadi... a alkohol? do akej miery? jasne ze alkoholika nechcem ...ale ked si parkrat vypije tak v pohode

mozes robit statistiku a potom to cele vyhodnot a hod sem:DD

martina022

- viac ako "výzor" je celková charizma, také to vyžarovanie, sebavedomie, očný kontakt, ÚSMEV, komunikatívnosť, vnútorné vyžarovanie. Teda vlastne áno, vystupovanie. Ale výzor je tiež dôležitý. Ako je oblečený a či je to môj typ. Ale v tomto to chlapi máte dobré že každej žene sa páčia iní. Ale čo vie zabrať na 90%, keď ma vie rozosmiať

- dalo by sa povedať že ano.. a samozrejme že je to príjemné keď niekto o mňa prejavuje záujem, skôr je nepríjemné keď je dotieravý

- ja som otvorená novým známostiam skoro vždy a skoro všade. Okrem miest kde je to vyslovene nevhodné (akože pohreb alebo tak)

- je to otravné pokial sa mi ten chlap nepáči. Keď je to taký ako vyššie opisovaný v pomlčke číslo jedna, je to velmi fajn

- čo môže byť zle? Tak keď prejavuje príliž okatý záujem a snahu. Neviem prečo ale taký chlap u mňa trošku klesá, pôsobí to zúfalo.. alebo keď moc nalieha, je dotieravý, alebo naopak keď zo seba moc robí frajera a je si sebou príliž istý... vtedy cítim málo rešpektu voči mne. Keď je v sekcii "prudko jebatelný" tak sa dajú odpustiť aj také tie najlacnejšie baliace techniky.

- aby si ma získal? No mal by byť proste taký ako som opísala v pomlčke jedna plus musí byť džentlmen, starostlivý, chápavý, nedomýšlavý a nekurevník:) A potom spoločné záujmy, bla bla bla

- je to velká výhoda ale nie je podmienkou. Ani ja nemám vlastný byt, ani auto, tak prečo by som to mala vyžadovať od chlapa.. sme mladí, všetko raz bude :D Skôr by to bolo na zamyslenie keby mal 33 a viac

- jasné že chceme byť dobývané ..hlavne niekým o koho stojíme. Asi tak ako chlapi potrebujú dobývať..

- najlepšie rande je také keď to ani vlastne nie je "rande", také niečo spontánne, vtipné, príjemný večer s príťažlivým chlapom

- nedbám, aj ja pijem a fajčím. Ale pokial to má byť seriózny vzťah, nemal by to s alkoholom preháňať

.

-u mna vystupovanie pretoze krasa je v oku toho kto ju vnima cize zalezi na spravani ,vystupovani a ........

-

-kdekolvek, uuuplne vsade ...milujem strach svoje obavy a pochybnosti .....

- nie -//-

- ze je otravny

- byt otravny pretoze zenske srdce je chaos :)

- zalezi ci ten chalan co ma auto,byt vlastni vela penazi nieco kupuje

-ano

- ????

-ja: ani ,ani .... on: zoberiem mu slobodu a stane sa polnim zivocichom