Asi problem s erekciu

Príspevok v téme: Asi problem s erekciu
michelle843

Potreebujem radu mam 34 ročneho priatela je zdravy spoortovec ale neviem niekedy je to castejsie niekedy menej. ked sa ideme milovat normalne sa vzrusi ma ho tvrdeho potom chvilu sexujeme uplne mu zmakne a potom niekedy musim oralne zas aby sa postavil niekedy sa sam postavi a potom uz dobre. ale ja neviem nejako sa mi to nezda mlady chlap by tak nemal mat nie? ja som mala pred tym iba jedneho ten mal 25 a takyto problem sme nemali. ked dlhsie nesexujeme tak potom je nadrzanejsi tak je to ok ale ked kazdy den tak je to tak on hovori ze je unaveny robi v sklade alebo ze kondom mame ale vcera napriklad oddychnuty bez kondomu a stalo sa. tak ja neviem neviem ja som mu aj naznačila ze sa mi to akosi nezda no neviem.Ma ho aj trochu ohnuty do jednej strany ale to nevadi velni ani pri styku niekedy ma zaboli pri nejakej polohe ale neviem či je to od narodenia alebo ako. hambim sa take pytat

janekMY33

Normalka to ma vela chalanou a hlavne akom psychyckom aj fizickom rozpolozeny je tak potom stoji.Ale jedna mudrost na to existuje.Ako si to zena postavi tak to ma