neuspokojená ???

Príspevok v téme: neuspokojená ???
pink

chcela by som sa opýaťa jednu vec...a to: môj priateľ ma uspokojuje orálne...no nikdy to nevedie k orgazmu...on si to vyčíta a vraví, že je na nič...no minule sa mi stalo toto:robil to pusou a aj rukou...a keď prestal rukou a iba pusou strasne to bolo príjemné a po celom tele som cítila akoby brnenie a teplo...no po chíľke to prešlo :( neviem teraz povedať čo to bolo...či to bol alebo nebol orgazmus...a ráno, keď ma tiež uspokojoval sa to stalo znova... pls čo to bolo??? mám mu to povedať???

sjella

pink: preco by si mu nehovorila este este?? ved to je rajcovne.... kludne mu to hovor... pripadne mu povedz: neprestavaj.. na tom nic nie je.. jeho to len potesi:)

pink

no tak hej, akože sme dosť komunikatívny ale keď sa začneme baviť na túto tému tak buď začneme haluziť alebo dačo také :D prosto bereme to ešte ako haluz ale chcela by som zažiť orgazmus v plnom znení, tak ako sa patrí...cez weekend sa s ním o tom porosprávam :) tak teda ďakujem :)

love doctor

no a to mame ako vediet co tvoj partner chce? to nevie nikto len on. vidis - zase komunikacia je kluc.
ked chces tak ti napisem co sa mne paci: Ano mne sa paci aby partnerka bola hlucna!!!
; no ale to som ja; o tvojom milacikovi sa to musis uz ty povyzvedat.

katika88

No tak moze aj vrestat ked chce sak snad mu to nebude vadit ked uvidi aka je spokojna ;-)) vzdy lepsie jak byt ticho jak mucha a aspon troska sa neprejavit.

pink

no tak ďakujem "love doctor" veľmi si mi pomohla :) a ako mu mám dať najvo, že nech v tom ešte pokračuje??? predsa tam nebudem vrešťať: "ešte" "ešte" "ešte" ... to asi nie :( ... môžem spraviť to čo napísala "olog"???

love doctor

pre pink - nemyslim ze to bol orgazmus. Pri orgazme citis vybracie alebo minimalne pulzovanie a po nom si maximalne zrelaxovana niekedy az unavena. Podla mna to bol stav testne pred orgazmom. Ked sa orgazmus blizi tak citis taky naval tepla,rychly pulz a tak. Takze len nech to dokonci a vravim daleko ste neboli uz si akoby pred plotom, uz len ho staci preskocit.
co sa tyka tvojho partnera tak to tu uz bolo popisane. Ked ho drazis rukou dlhsiu dobu tak to trochu niektorych boli, hlavne pri uzdicke. Je to individualne. Avsak ked ho boli vnutri penisu, tak by som to konzultoval s lekarom.