Ziadne prsia...

Príspevok v téme: Ziadne prsia...
ZuZulla

Viem , že laska je o inom ... nie o tom ake ma zena prsia ja asni v podstate nemam problem najst si partnera ale vadi mi to a hanbim sa vyzliect uz som toho o tom precitala kopec aj ta modelka co ma malicke prsia a jaka je predsa slavna lenze ja mam este mensie .. ja skoro no fakt skoro ziadne a potom napr. taka kate hudson tiez skoro ziadne ale aspon nieco ... ja už neviem co si mam o sebe mysliet ... chalan ktory mi vravel ze mu to nevadii... nakoniec sa na mna aj tak vykaslal ked sme sa spolu vyspali ... jednoducho vyzera to skaredo .. chalansky ... plastiku nechcem ved potom ostavaju zevraj aj tak jazvy ...waa neviem ako sa s tym zmierit:((

Luxury

Korki, jedno je pekne /z toho som kojila cez 2 roky, tak neviem preco to je take pekne/ a druhe je mensie a ma iny tvar /z toho som prestala kojit po cca 6 mesiacoch - doslo mliecko/ a to nie je pekne. keby boli obe rovnake ako to prve, tak neriesim nic. A ked si tu citam tie nadsene prispevky, ze ake su tie umele prisa krasne a dobre sa citia atd. tak chcem ist aj ja. Vsak porod som prezila a ten bol pre mna naozaj zabijak....

korki

luxury, no ja tento problem nepoznam, ze teda prsia nejake su,ale nie su pekne. ale verim ti, ze to kojenie teda riadne doriadit prsia. takze aj ked nejake su, tak mozu vyzerat zle... ja nemam ziadne, takze zle nevyzeraju, lebo nemaju ake... xixi.. takze opka je

Luxury

Korki, ale ja sa tak citim a riesim. Ako to vyzera po kojeni, nic moc, aj ked prsia nejake su. Mam strie, nemam ich ani rovnake a male. V podprde ok, pekne 2jky, bez podprdy...je sice za co chytit, ale na pohlad nic moc a pohlad podla mna je viac ako dotyk. ked som kojila, mala som Cecka, pekne velke a pevne....tak som sa rozhodla, ze pojdem aj ja na OP.

korki

luxury, presne tak. keby mam male, tak neriesim zvacsenie. ale ja nemam ziadne. male som mala ked som kojila, keby take ostali, tak som spokojna, ale zial, nemam tam teraz nic, podprdu nosim len tak. citim sa ako chlap, prezleceny za zenu, ked si davam podrpdu.

vrabcak

Moja milá! Prepáč mi, že ti tykám, ale nerob to, čo nepovažuješ za nutné! Malé, veľké, ani tak dobre, ani tak. Hlavné je to, čo je v tebe. Nie, čo vidí oko! To, čo vidí oko, to je len subjektívny pohľad na osobu. Vo väčšine prípadov to rozhoduje o ďaľšom spolunažívaní s druhou osobou,ale
kto ťa má a chce ťa mať rád, ten ťa bude mať rád aj s tým malým, čo máš. Ženy sa sťažujú, že majú veľké a po pôrode už aj ovislé prsia. Majú sa radi aj beznohí, vo-
zičkári, prečo by ťa nemal rád ten človek, ktorý k tebe niečo cíti? Je chrapúň ten človek - chalan, ktorý ťa využil! Ten si nezaslúži nič iné, aby aj jeho niekto odhodil ako použitú ponožku!
Kto ťa má rád a myslím si bude ťa máť rád, tak takú, aká si.Proti matke prírode sa neoplatí bojovať. Predstáv si, ako budú vyzerať filmové - silikónové hviezdy za pár rokov. Staré bosorky! A ty budeš stále pekná a atraktívna svojím vnútrom a aj vonkajším výzorom pre toho, kto ťa miluje a má rád. Nerob si kvôli tomu starosti. Aj malé poteší.

vrabcak

Moja milá! Prepáč mi, že ti tykám, ale nerob to, čo nepovažuješ za nutné! Malé, veľké, ani tak dobre, ani tak. Hlavné je to, čo je v tebe. Nie, čo vidí oko! To, čo vidí oko, to je len subjektívny pohľad na osobu. Vo väčšine prípadov to rozhoduje o ďaľšom spolunažívaní s druhou osobou,ale
kto ťa má a chce ťa mať rád, ten ťa bude mať rád aj s tým malým, čo máš. Ženy sa sťažujú, že majú veľké a po pôrode už aj ovislé prsia. Majú sa radi aj beznohí, vo-
zičkári, prečo by ťa nemal rád ten človek, ktorý k tebe niečo cíti? Je chrapúň ten človek - chalan, ktorý ťa využil! Ten si nezaslúži nič iné, aby aj jeho niekto odhodil ako použitú ponožku!
Kto ťa má rád a myslím si bude ťa máť rád, tak takú, aká si.Proti matke prírode sa neoplatí bojovať. Predstáv si, ako budú vyzerať filmové - silikónové hviezdy za pár rokov. Staré bosorky! A ty budeš stále pekná a atraktívna svojím vnútrom a aj vonkajším výzorom pre toho, kto ťa miluje a má rád. Nerob si kvôli tomu starosti. Aj malé poteší.

korki

neviem, preco tu stale tocite okolo malych prs??? zalozte si temu "male prsia". kebych mala male, tak sem nechodim a nic neriesim. ja nemam ziadne a tato tema je o ziadnych...