aký make-up

Príspevok v téme: aký make-up
lenulllienka

ahojte prosim neviete mi poradit aky makeup si mam kupit rozhodujem sa medzi astor perfect stay 24h, a dermacol caviar long stay? ak mate aj s inymi dobre skusenosti tak napiste...potrebujem nejaky co vydrzi,neotiera sa, nech nevyzera ako maska a este aby kryl...mam viacmenej suchu plet...doteraz som pouzivala MF performance ale toho sa dotknem a je dole ... dakujem :)

hraskulca

na mne sa lasting performance moc leskol po dvoch hodinach,inak slusny make up...affinitone zaliezava do porov a drobnym vrasok,to je otras...nemate niekto skusenosti s tym novym Toleriane Teint od LRP? ten starsi bol velmi hutny ,tiez sa leskol...hladam nieco prirodzene,podla moznosti lahsie,s adekvatnym krytim na problematicku plet...baby poradte ja uz som zufala

marlenka 42

mf?? hm nemamm s nim dobre skusenosti , astor moze byt s tym ma dobre skusenosti kolegyna ale na kazdy typ pleti plati nieco ine , mne tiez mf, mb,ani, rimmell,nic nepomahalo som sa len dotkla a uz bol dolu aj ked som pouzila fixacny puder, aj fixator pod makeup ale ako pozorujem teraz mam dermacol 24h control tak ten celkom fajn vydrzi aj prekryje len neviem ako u teba na kazdeho plati nieco ine tak drzim palce aby si zvolila ten spravny ....