Tajomstvo - pozitivne myslenie

Príspevok v téme: Tajomstvo - pozitivne myslenie
sawana

pocul niekto nieco o tajomstve, alebo videl o tom dokument? pre tych, ktori nevedia: spociva to v tom, ze clovek, ked po niecom naozaj tuzi, napr. po aute, tak si musi predstavit, ze to auto ma, ze na nom jazdi, ze ho ma doma odlozene v garazi....a o nejaku dobu to auto naozaj ziska. tak isto to je aj so zdravim , peniazmi, inymi hmotnymi vecami...ide o to, ze nestaci si povedat: kiezby som to niekedy mal..., ale treba si to predstavovat, ze uz to mate.a tym vyslete signal do vesmiru a ten uz to nejako zariadi. znie to blaznivo

myslite si, ze to funguje? ved nie nadarmo sa hovori, ze vsetko je o psychike, ci?

doubledog

Tajomstvo je primitivna kniha pre jednoduchych ludi, tieto principy boli popisane omnoho lepsie v inych knihach uz tisicrocia pred nim.

je to primarne marketing.

je komicke, ako ludia vyzdvihuju tuto knihu, pricom na vedlajsej policke toho isteho knihkupectva najdu stokrat hodnotnejsie knihy o rovnakej teme.

Livka1988

Musime byt presvedcení ze sa to stane (to co chceme) a nie si len mysliet ze sme presvedcení. Myslienka je energia, ako silno tomu verite, taku silu ma ta myslienka. Pomocou myslienok tvorime svet, uz od mala, najprv chcete chodit, a potom sa to naucite, lebo chcete velmi, a tak dalej, vsetky vase plany ktore mate, sa bud realizuju alebo nerealizuju v zavislosti od toho ako velmi sa snazite a ako velmi je to pre vas realne:) niekto by chcel vyhrat lotto ale neveri ze by prave on bol tym stastlivcom, niekto si povie, jasne ze vyhram, neni dovod aby som nevyhral:) je to pre neho samozrejmost, a uz ma peniaze vo vrecku. A este je dolezite pripomenut, ze su musime davat pozor na formulaciu viet. Veta nema byt negativne formulovana. Napriklad: Nechcem byt chora. Zevraj vesmir nepozna zapor, a tak si to prelozi ako Chcem byt chora. Takze to radsej formulujme Chcem byt zdrava. A to je tazke, vela ludi hlavne na sebe to vnimam, ma problem formulovat vety pozitivne. Alebo este ani nic neskusi a uz povie ze sa to neda. Toto presne musim ja zmenit sama na sebe, lebo s tym mam problem. Este nic a uz poviem ze ne lebo...:) idem sa menit, pracovat na sebe, majte sa krasne a myslite na to co chcete a nie na to co nechcete:)

mina789

mas pravdu.. je to vsetko o pozitivnom mysleni a ja som v podstate od toho filmu taka nakopnutejsia a mozem povedat, ze sa mi viac dari, lebo som zmenila postoj k zivotu:)
a s tou kamoskou haha:D tak to hej mne sa stala minule tiez podobna vec, ze som isla po meste a napadol ma jeden kamarat ze mozno by som ho mohla stretntu a preslo asi 10minut, pridem do obchodu a on tam stal :DD

[zruseny3]

podla mna to bolo myslene obrazne. teda urcite. mozes si priat cokolvek, tuzit po com chces, ak tomu verís, ze más na to, aby sa ti to splnilo, tak sa ti to splní, pretože to budes vlastne ty, kto sa o to pričiní tou vierou, že to dokážes získať. samozrejme, ze ked myslis na to, ze chces auto, tak ho hned nebudes mat. to je blbost. ale postupom casu sa k nemu dopracujes vlastnym pricinenim, takym, ze sa ti tým pozitívnym zmýšlaním lepsie darí v zivote, v práci... zmenís negatívne zmýšlanie na pozitívne.. pritiahnes si dobrou energiou k sebe ludí, ktorí ťa v niečom dokážu posunúť dalej, atd atd.. (ved je pravda, ze ked sa clovek usmieva hned vyzera krajšie a aj v ludoch to vyvolava lepsí pocit, uz len ked sa na neho pozrú. :)
V nedelu som spominala kamarátke kamaratku s ktorou si napiseme povacsinou uz len na Vianoce. dnes mi len tak letmo napadlo, ze ako sa ma... A viete co? Pred 15.00 mi dosla od nej smska, ci nejdeme na kavu. A taketo podobne veci sa mi deju od soboty. :) Tak mi to niekto vysvetlite. :D Toto pozítivne myslenie ma začína bavit. :)

[zruseny3]

podla mna to bolo myslene obrazne. teda urcite. mozes si priat cokolvek, tuzit po com chces, ak tomu verís, ze más na to, aby sa ti to splnilo, tak sa ti to splní, pretože to budes vlastne ty, kto sa o to pričiní tou vierou, že to dokážes získať. samozrejme, ze ked myslis na to, ze chces auto, tak ho hned nebudes mat. to je blbost. ale postupom casu sa k nemu dopracujes vlastnym pricinenim, takym, ze sa ti tým pozitívnym zmýšlaním lepsie darí v zivote, v práci... zmenís negatívne zmýšlanie na pozitívne.. pritiahnes si dobrou energiou k sebe ludí, ktorí ťa v niečom dokážu posunúť dalej, atd atd.. (ved je pravda, ze ked sa clovek usmieva hned vyzera krajšie a aj v ludoch to vyvolava lepsí pocit, uz len ked sa na neho pozrú. :)
V nedelu som spominala kamarátke kamaratku s ktorou si napiseme povacsinou uz len na Vianoce. dnes mi len tak letmo napadlo, ze ako sa ma... A viete co? Pred 15.00 mi dosla od nej smska, ci nejdeme na kavu. A taketo podobne veci sa mi deju od soboty. :) Tak mi to niekto vysvetlite. :D Toto pozítivne myslenie ma začína bavit. :)

mina789

ten film som videla, podla mna ma nieco do seba :) dobre sa to pozera..a clovek po dopozerani nacerpa taku novu energiu:) akurat neviem ci som si tym ista, ze tam bolo spominane nieco ako - Vesmir je ako katalog, mozte si u nho objednavat co len chcete - nemyslim si, ze je to pravda... aj ked bol tam pripad toho cloveka ktoremu vsetci hovorili, ze sa uz nikdy nepostavi na nohy a on to dokazal, pretoze tomu tak silno veril... neviem naozaj ci je to pravda alebo nie... ale kazdopadne je tam super povedane ze na co clovek mysli a ako clovek mysli, tak taku energiu vyzaruje do svojho okolia a take veci pritahuje:)je to pravda :) ale o tych konkretnych veciach ze zelam si auto a naozaj ho budem mat, to neviem no... :D ale inak krasny film :)

[zruseny3]

cafte ludia. :) v piatok vecer som si pozrela ten film... :) ten film, tí ludia su plný dobrej energie.. bolo príjemné sa na nich pozerať a počúvať ich. odvtedy sa snazim v negativnych veciach hladat pozitivne. pretacam si to podla seba... su to sice zatial len maličkosti... alebo si len tak privolám autobus..., resp. netrápim sa, ze bus nechodí a nechodí... poviem si, ved on príde. ale to čo sa deje, je proste uzasne... :) uz chapem, preco sa mi kedysi diali veci na ktoré som myslela a v hlbke srdca tuzila po nich a ony sa z nevysvetlitelných dovodov stali skutočnostou. i ked to boli maličkosti... :) mozno su to pre niekoho bláboly, ale urcite to má niečo do seba..

ja40

ja mam precitanu knihu Nech sa deje cokolvek a mam aj Tajomstvo...knihy mam stale pri sebe a citam si z nich kazdy den,davaju mi silu a pozitivne myslenie,cerpam z nich,ked som na dne...Tajomstvo som si aj stiahla na nete,je to to iste ako v tej knihe,len zive...paci sa mi to
a Lisa Nicholson,co napisala Nech sa deje cokolvek je velmi inspirativna osobnost